AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD Show TV YouTube

İlk Yayınlanma : 03 Nis 2021 - 12:40 / Son Güncelleme : 03 Nis 2021 - 12:47

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölüm izle. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yeni bölümü bugün ekranlarda olacak. Yeni bölümde her şey bir an için güzel görünse de devamında kötü haberler gelmeye başlar. Kuzey, tam beladan kurtuldum derken bu kez Yıldız'ın öleceğine dair ızdırap duyar. Peki, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde ne olacak? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölüm izle, yeni bölüm izle, Show TV izle.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD Show TV YouTube

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölüm izle. Kuzey Yıldızı İlk Aşk bugün yeni bölümü ile Show TV'den yayınlanacak. Dizinin yeni yayınlanan fragmanında izleyici için dikkat çekici detaylar bulunuyor. Dizinin yeni bölümünde Kuzey, Yıldız'ın ölüp ölmeme ihtimali arasında gidip gelir. Yıldız, sancılı bir doğum sürecine girer. Tam mutlu oldum diyen Kuzey için yeniden kritik saatler başlar. Bu nedenle internette, Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölüm ve Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm fragmanı izle gibi araştırmalar yapılıyor. Peki, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yeni bölüm özetinde neler var?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölüm özeti

Sonunda Kuzey ile Yıldız, hiçbir şeyi düşünmeden mutlu olabilmiştir. Sürpriz partiyle dünyanın en mutlu insanı olan çiftimizin o gün, belki de son mutlu günleriydi. Kuzey’in peşini bırakmayan kötü his, dönüp dolaşıp Yıldız’ı bulmuştu. Belki de bu yüzden Yıldız, ölümle pençeleşirken Kuzey tüm suçu kendinde arar. Yıldız şu an belki de onun yüzünden ölümle cebelleşmektedir. Belki de oğlu onun yüzünden... Kuzey, bu yüklerin hepsini kaldırabilecektir ama Yıldız’ın kalbi durduğunda... İşte o zaman Kuzey için zaman durur.

Bir önceki bölümde ne olmuştu?

Yıldız, Kuzey’i peşinden koştursa da sonunda affetmiş, aşıklarımız normal hayatlarına dönmüşlerdir. Artık bebeklerinin cinsiyetini de öğreneceklerdir. Hayalleri sonunda bir bir gerçekleşiyor, kendilerine musallat olan kara bulutlardan bir bir kurtuluyorlardır. Sonunda Kuzey Yıldız çifti hak ettikleri ve uğruna fazlasıyla bedel ödedikleri mutlu günlere çok yakındır. Her şey rüya bile olamayacak kadar güzelken Kuzey ve Yıldız’ı bekleyen sürprizle her şey bir anda tepe taklak olacaktır. Kuzey sonunda, Yıldız’ı ve bebeğini kaybetme tehdidiyle karşı karşıyadır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölüm fragmanı

 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm fragmanı, "Yıldız ölecek mi?"

 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölüm

Show TV ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi, dizi bazında en çok takip edilen yapımlar arasında yer alıyor. Her cumartesi günü güçlü rakiplere karşın iyi sonuçlar elde eden Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 58. bölümü bu akşam yayınlanacak.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncuları

İsmail Demirci
Kuzey Mollaoğlu
Aslıhan Güner
Yıldız Kadıoğlu
Toygan Avanoğlu
Sefer Kadıoğlu
Zeynep Kankonde
Pembe Mollaoğlu
Cezmi Baskın
Yaşar Kadıoğlu
Hüseyin Soysalan
Şeref Mollaoğlu
Uğur Demirpehlivan
Emine Mollaoğlu
Ferda Kaynar
Hanife Kadıoğlu

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Aslıhan Güner (Yıldız) kimdir?

Aslıhan Güner Kılıç 17 Aralık 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Barış Manço Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Aslıhan Güner, kameralar karşısına ilk kez 2002  yılında bir dizi ile geçmiştir. 2013 yılında kendisi gibi oyuncu olan Mert Kılıç ile hayatını birleştirmiştir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk, "Yaradılanı seviyorum..."