AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. bölüm fragmanı izle, "Yıldız ölüyor mu?"

İlk Yayınlanma : 03 Nis 2021 - 12:58 / Son Güncelleme : 03 Nis 2021 - 13:07

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. bölüm fragmanı izle. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin son bölümünde Yıldız ameliyathaneye kaldırılmıştı. Kuzey'de bu haberden ötürü bir hayli üzülmüştü. Çiftimiz tam mutlu olduklarını sandıkları bir anda yeniden ölümle burun buruna geldi. Peki, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 59. bölümünde neler olacak? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. bölüm fragmanı izle.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. bölüm fragmanı izle, "Yıldız ölüyor mu?"

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. bölüm fragmanı izle. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı şimdiden merak edilmeye başlandı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölümde Yıldız'ın beklenmedik sonu, izleyicileri düşündürüyor. "Yıldız ölecek mi?" şeklinde arama yapan izleyiciler, dizide ayrılık yaşanıp yaşanmayacağını araştırıyor. Aile dizisi kategorisinde her cumartesi günü güçlü rakiplerle yarışan Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın yeni bölümünden ilk detaylar paylaşıldı mı?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV'de ekranlara gelen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 59. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanı genellikle diziye 2 veya 3 gün kala paylaşılmaktadır. Her hafta 2 yeni fragman ve bazı haftalarda ön izleme paylaşımı yapılıyor. Bu nedenle, dizinin yeni bölüm fragmanı için bir süre daha beklemekte fayda var. 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm özeti

Sonunda Kuzey ile Yıldız, hiçbir şeyi düşünmeden mutlu olabilmiştir. Sürpriz partiyle dünyanın en mutlu insanı olan çiftimizin o gün, belki de son mutlu günleriydi. Kuzey’in peşini bırakmayan kötü his, dönüp dolaşıp Yıldız’ı bulmuştu. Belki de bu yüzden Yıldız, ölümle pençeleşirken Kuzey tüm suçu kendinde arar. Yıldız şu an belki de onun yüzünden ölümle cebelleşmektedir. Belki de oğlu onun yüzünden... Kuzey, bu yüklerin hepsini kaldırabilecektir ama Yıldız’ın kalbi durduğunda... İşte o zaman Kuzey için zaman durur.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm fragmanı

 

Bir önceki bölümde ne oldu?

Yıldız, Kuzey’i peşinden koştursa da sonunda affetmiş, aşıklarımız normal hayatlarına dönmüşlerdir. Artık bebeklerinin cinsiyetini de öğreneceklerdir. Hayalleri sonunda bir bir gerçekleşiyor, kendilerine musallat olan kara bulutlardan bir bir kurtuluyorlardır. Sonunda Kuzey Yıldız çifti hak ettikleri ve uğruna fazlasıyla bedel ödedikleri mutlu günlere çok yakındır. Her şey rüya bile olamayacak kadar güzelken Kuzey ve Yıldız’ı bekleyen sürprizle her şey bir anda tepe taklak olacaktır. Kuzey sonunda, Yıldız’ı ve bebeğini kaybetme tehdidiyle karşı karşıyadır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncuları

İsmail Demirci
Kuzey Mollaoğlu
Aslıhan Güner
Yıldız Kadıoğlu
Toygan Avanoğlu
Sefer Kadıoğlu
Zeynep Kankonde
Pembe Mollaoğlu
Cezmi Baskın
Yaşar Kadıoğlu
Hüseyin Soysalan
Şeref Mollaoğlu
Uğur Demirpehlivan
Emine Mollaoğlu
Ferda Kaynar
Hanife Kadıoğlu

Yıldız ölecek mi?