AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İlk Yayınlanma : 10 Nis 2021 - 16:26 / Son Güncelleme : 10 Nis 2021 - 16:30

Televizyonun en çok seyredilen yapımlarından, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 60. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte cevabı...

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. bölüm fragmanı izle. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı şimdiden merak edilmeye başlandı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. bölümde Yıldız'ın beklenmedik sonu, izleyicileri düşündürüyor. "Yıldız ölecek mi?" şeklinde arama yapan izleyiciler, dizide ayrılık yaşanıp yaşanmayacağını araştırıyor. Aile dizisi kategorisinde her cumartesi günü güçlü rakiplerle yarışan Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın yeni bölümünden ilk detaylar paylaşıldı mı?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV'de ekranlara gelen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 60. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanı genellikle diziye 2 veya 3 gün kala paylaşılmaktadır. Her hafta 2 yeni fragman ve bazı haftalarda ön izleme paylaşımı yapılıyor. Bu nedenle, dizinin yeni bölüm fragmanı için bir süre daha beklemekte fayda var. 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Yeni Bölüm Fragmanı

 

Bir önceki bölümde ne oldu?

Sonunda Kuzey ile Yıldız, hiçbir şeyi düşünmeden mutlu olabilmiştir. Sürpriz partiyle dünyanın en mutlu insanı olan çiftimizin o gün, belki de son mutlu günleriydi. Kuzey’in peşini bırakmayan kötü his, dönüp dolaşıp Yıldız’ı bulmuştu. Belki de bu yüzden Yıldız, ölümle pençeleşirken Kuzey tüm suçu kendinde arar. Yıldız şu an belki de onun yüzünden ölümle cebelleşmektedir. Belki de oğlu onun yüzünden... Kuzey, bu yüklerin hepsini kaldırabilecektir ama Yıldız’ın kalbi durduğunda... İşte o zaman Kuzey için zaman durur.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. Bölüm Özeti

Yıldız’ın tüm gemileri yakmasıyla beraber Kuzey, geçmişini, hayallerini, geleceğini, her şeyi yakmak istemiş, emek emek inşa ettiği evi, gözünü kırpmadan ateşe vermiştir. Ama kızlar buna izin vermezler. Babalarının bir anlık öfkeyle her şeyi kül etmesine göz yummazlar. Ne yazık ki, Kuzey’in yangınını söndürmek, evdekini söndürmek kadar kolay olmaz. Yıldız, bebeğinden ayrı kaldığı her an içi daha da kabarmakta, Kuzey’e daha da bilenmektedir. Ama Kuzey de pes etmeyecektir. Yıldız’ın içindeki yangını söndürmeye, onu iyileştirmeye kararlıdır. Kuzey, sonunda hep birlikte mutlu olmaya yemin etmiştir ve yemininden dönmeye asla niyeti yoktur. Yıldız'la olan aşkı nasıl bir mucizeyse, birlikte hayat verdikleri Güney de öyle bir mucizedir. Kuzey, o mucizeye dokunabilmeleri için her şeyi yapacaktır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncuları

İsmail Demirci
Kuzey Mollaoğlu
Aslıhan Güner
Yıldız Kadıoğlu
Toygan Avanoğlu
Sefer Kadıoğlu
Zeynep Kankonde
Pembe Mollaoğlu
Cezmi Baskın
Yaşar Kadıoğlu
Hüseyin Soysalan
Şeref Mollaoğlu
Uğur Demirpehlivan
Emine Mollaoğlu
Ferda Kaynar
Hanife Kadıoğlu