AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde ayrılık! Yıldız...

İlk Yayınlanma : 27 Mar 2021 - 18:03 / Son Güncelleme : 03 Nis 2021 - 12:54

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Yıldız ölecek mi? Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde oldukça başarılı bir performans gösteren Aslıhan Güner (Yıldız) diziden ayrılıyor mu? Son bölümde hamileliğinden ötürü ölüm tehlikesi yaşayan karakterin diziden ayrılacağı konuşuluyor. Bir önceki bölümde de Kuzey karakterinin diziden ayrılacağı ileri sürülmüştü. Şimdiye kadar onlarca film ve dizide rol alan Aslıhan Güner kimdir, kaç yaşında, evli mi? İşte, Aslıhan Güner'e dair merak edilen her şey.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde ayrılık! Yıldız...

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Yıldız karakterini canlandıran Aslıhan Güner diziden ayrılacak mı? Şimdiye kadar oldukça başarılı bir performans gösterip yüzbinlerce hayran edinen Güner, dizinin son bölümünde ölüm tehlikesi yaşadı. Yıldız karakterini resmen yaşayan oyuncunun diziden ayrılıp ayrılmayacağı ise belirsizliğini koruyor. Bir önceki bölümde Kuzey karakterinin diziden ayrılacağı konuşulmuştu. Ancak, 2 bölüm içinde bu belirsizlik ortadan kalkmıştı. Şimdi aynı şey, Aslıhan Güner (Yıldız) için geçerli. Aslıhan Güner'in diziden ayrılıp ayrılmayacağı bu bölümde belli olacak.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde flaş ayrılık iddiası!

Show TV ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde skandal ayrılık haberi yükseliyor. Dizinin başarılı oyuncularından Aslıhan Güner, son bölümde ölüm tehlikesi yaşayında dizinin sıkı takipçileri internette Yıldız diziden ayrılıyor mu şeklinde arama yapmaya başladı. Peki, nedir işin aslı? Yıldız karakterine hayat veren Aslıhan Güner diziden ayrılacak mı?

Aslıhan Güner (Yıldız) Kuzey Yıldızı İlk Aşk'tan ayrılıyor mu?

Yeni sezon öncesi çoğu dizi oyuncusu mevcut görevlerini bırakıp yeni projelere katılmaya başladı. Kırmızı Oda dizisinde yaşanan bu geçişlerin akabinde aynı durumun Aslıhan Güner için de geçerli olabileceği iddia ediliyor. Dizinin son bölümünde ölüm tehlikesi yaşayan Yıldız'ın diziden ayrılıp ayrılmayacağı henüz belirsizliğini korurken; Aslıhan Güner tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. 

Aslıhan Güner kimdir?

Aslıhan Güner Kılıç 17 Aralık 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Barış Manço Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Aslıhan Güner, kameralar karşısına ilk kez 2002 yılında yayınlanan Sırlar Dünyası adlı dizi ile geçmiştir. 2013 yılında kendisi gibi oyuncu olan Mert Kılıç ile hayatını birleştirmiştir. 9 Haziran 2013 tarihinde, Şefkat Tepe dizisinde tanıştığı Mert Kılıç ile evlenmiştir.