• Diğerleri

Lamar Odom: "2000'den fazla kadınla..."

13 Haziran 2019 10:38- Son Güncelleme - 13 Haziran 2019 13:44
Google news abonelik

NBA'de unutulmayan simalardan biri olan ve Lakers'ta dikkat çeken isimlerden biri olarak hatırlanan Lamar Odom, piyasaya çıkan kitabında seks ve uyuşturucu itiraflarında bulundu. Odom, “Ben bir seks bağımlısıyım, 2 binden fazla kadınla yattım” diye yazdı.

Lamar Odom kitap çıkardı

NBA’in efsane basketbolcularından Lamar Odom, piyasaya çıkan kitabında özel hayatına dair dikkat çekici itiraflarda bulundu. Darkness to Light (Karanlıktan aydınlığa) isimli kitabında ‘Ben bir seks bağımlısıyım’ diye yazdı. 

Uyuşturucu zevki iki katına çıkarıyor

Uyuşturucu zevki iki katına çıkarıyor

“2 binden fazla kadınla yattım, ben bir seks bağımlısıyım. Kendimi bildim bileli seks konusunda takıntılı bir insanımdır” diyen Odom, uyuşturucularla ilişkisini de sekse olan bağımlılığının tetiklediğini öne sürerek, kendi kişiselinde “Çünkü böylece zevkleri ikiye katlıyorsunuz” tezini savundu.

Odom'dan aldatma itirafı

Odom'dan aldatma itirafı
Kardashian’ı defalarca aldattım Khloe Kardashian ile olan evliliğinden de bahseden Lamar Odom, geçirdikleri beraberlikleri süresince eşini defalarca aldattığını açık bir dille itiraf etti.

Türkiye’de oynamış, şampiyonluk yaşamıştı 

 Los Angeles Clippers, Miami Heat, Dallas Mavericks gibi ekiplerin formasını giyen Odom Los Angeles Lakers’taki uzun dönemiyle akıllara kazınmıştı. ABD Milli Takımı’nın da formasını giyen unutulmaz isim, Türkiye’de 2010’da düzenlenen ve ABD’nin şampiyon olduğu Dünya Kupası’nda kadrodaki isimlerden bir tanesiydi.  (Skorer)

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 8