AjanssporAjansspor uygulamasını indir

İstediği Teklifleri Alamayan Cyle Larin Geri Vites Yaptı | Transfer Haberleri

Ajansspor Editör
İsa Kethüda
İlk Yayınlanma : 04 May 2022 - 12:54 / Son Güncelleme : 04 May 2022 - 13:00

Beşiktaş transfer haberleri... Süper Lig takımlarından Beşiktaş forması giyen ve yeni sözleşme teklifine sıcak bakmayan Kanadalı Cyle Larin geri vites yaptı.

Beşiktaş'ta sözleşmesi sezon sonunda erecek olan ve siyah-beyazlı takımın yeni sözleşme teklifini kabul etmeyen Cyle Larin istediği teklifleri bir türlü alamadı. Golcü oyuncu yönetimle yeniden görüşecek...

Larin istediği teklifleri alamadı

Sabah'tan Ogün Şahinoğlu'nun haberine göre; istediği teklifleri alamayınca rotayı yeniden Beşiktaş’a çevirdi. 

Pazarlık kapısını açtı

2.5 milyon Euro'luk beklentisine karşılık bulamayan Kanadalı yıldız, 1 milyon 750 bin Euro öneren siyah-beyazlılara pazarlık kapısını açtı.

Teklifler tatmin etmedi

Beşiktaş, geçtiğimiz yaz yeni sözleşme görüşmelerine başladığı Cyle Larin ile anlaşma sağlayamamıştı. Siyah-beyazlıların 1 milyon 750 bin Euro'dan 3 yıllık sözleşme önerisine karşın 2.5 milyon Euro isteyen Kanadalı oyuncu, Avrupa'dan kendisini tatmin edecek teklif bulamadı. 

Kararı Ismael verecek

Rotasını değiştiren tecrübeli futbolcu, Beşiktaş'ın yaptığı son teklife sıcak yaklaşmaya başladı. Son olarak devre arasına girerken Başkan Ahmet Nur Çebi, 26 yaşındaki oyuncudan sahaya odaklanmasını ve sezon sonunu beklemesini istemişti. Gelinen noktada iki taraf arasında uzun süredir pazarlık yapılmıyor. İstediği teklifleri alamayan ve siyah-beyazlı takımda kalmayı düşünen Larin ile ilgili kararı artık yönetim değil teknik direktör Ismael verecek.

Top Ismael'de

Yönetim, Fransız hocanın raporuna göre Larin ile görüşme yapacak. Ancak bu sezon performansı düşen deneyimli oyuncuya olası teklifin öncekinden biraz daha düşürülerek sunulması kuvvetle muhtemel.