AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Beşiktaş Cyle Larin ile Sözleşme Uzatacak mı? Ahmet Nur Çebi Açıkladı

Ajansspor Editör
Akın Ungan
İlk Yayınlanma : 28 Nis 2022 - 00:03 / Son Güncelleme : 28 Nis 2022 - 08:21

Beşiktaş'ta Cyle Larin ile henüz sözleşme uzatılmadı. Başkan Ahmet Nur Çebi, kontrat konusundaki sorunun Larin'den değil, menajerinden kaynaklandığını söyledi.

Kartal YİĞİT - AJANSSPOR

Beşiktaş'ta sezon sonu sözleşmesi sona erecek isimlerden Cyle Larin ile yapılan görüşmeler henüz sonuçlandırılamadı. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, düzenlenen iftar yemeğinde gazeteciler ile gerçekleştirdiği sohbette, konuyla ilgili gelen soruları da yanıtladı. Çebi, problemin Larin'den kaynaklanmadığını söyledi.

"Asıl sorun kendisi değil, menajeri"

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, verdiği iftar yemeğinde bazı gazetecilerle konuşurken, Kanadalı oyuncu ile sözleşme uzatma konusunda, "Larin iyi çocuk. Buradan ayrılmak istemiyor. Ancak asıl sorun kendisi değil, menajeri. Habire isteklerde bulunuyor. Bilmiyorum ne olacak?" diye konuştu.

Bir hukukçuyla esprili diyalog

Yüzlerin güldüğü iftar yemeğinde davetlilerle yakından ilgilenen Başkan Ahmet Nur Çebi, kendisini avukat olarak tanıtan ve destek verdiğini söyleyen üye ile ilginç bir diyalog yaşadı.

"Her an hapsi boylayabiliriz"

Çebi, üyenin "Başkanım hukuki olarak sizin ve kulübün yanındayım her türlü desteğe hazırım” demesine gülerek, “İyi o zaman, borçlar artıyor. Geçmişi toparlamaya çalışıyoruz. Yeni yasaya göre her an hapsi boylayabiliriz. O zaman beni çıkarırsanız.“ diyerek espri yaptı.