AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Larin: Şampiyonluğu neden hak ettiğimizi Galatasaray derbisinde göstereceğiz

İlk Yayınlanma : 04 May 2021 - 11:56 / Son Güncelleme : 04 May 2021 - 13:28

Beşiktaş'ın golcüsü Cyle Larin, basın mensuplarının sorularını yanıtladı ve Galatasaray maçı öncesinde, "Neden şampiyonluğu hak ettiğimizi göstereceğiz" dedi. İşte Larin'in açıklamaları...

Larin: Şampiyonluğu neden hak ettiğimizi Galatasaray derbisinde göstereceğiz

Beşiktaş'ın Vincent Aboubakar ile beraber sezonun en golcü isimlerinden Cyle Larin; şampiyonluk, Galatasaray derbi maçı, Sergen Yalçın ve kendi performansı hakkında açıklamalar yaptı.

"Şampiyonluğa giden yolu biliyoruz"

Sözlerine şampiyonluk mücadelesi ile başlayan Larin, "Kısa sürede çok maç oynadık, enerji harcadık. Şampiyonluğa giden yolun nasıl olduğunu biliyoruz. Şampiyonluğa ulaşana kadar devam edeceğiz." dedi. 

"Sergen Yalçın bana özgüven verdi"

Teknik direktör Sergen Yalçın hakkında düşüncelerini de söyleyen Larin, "Fizik olarak daha geliştim. Belçika'dan buraya hazır geldim ve neler yapabileceğimizi gösterdim. Sergen Yalçın bana özgüven verdi ve bana özgürlük tanıdı. Bana inandı ve ben de kendime inandım, işe yaradı." ifadelerini kullandı.

"Atiba saha dışında baba gibi"

Atiba ve Aboubakar hakkında konuşan Larin, "Aboubakar oynadığı zaman beni olumlu etkiliyor. O olmadığı zaman ise farklı oynuyorum. Onun varlığı işleri kolaylaştırıyor. Atiba benim kariyerimde çok önemli bir yere sahip. Kendisi buraya gelmemde yardımcı oldu. Saha dışında bana baba gibi davranıyor." şeklinde konuştu.

Galatasaray'a mesaj verdi

Son olarak Galatasaray derbisi hakkında iddiaları bir açıklama yapan Larin, "Galatasaray derbisinde neden şampiyonluğu hak ettiğimizi herkese göstereceğiz." diyerek sözlerini tamamladı.