• Diğerleri

Larkin'den milli takım açıklaması: 'Bu fikre açığım'

22 Eylül 2019 16:36- Son Güncelleme - 22 Eylül 2019 16:36
Google news abonelik
Larkin'den milli takım açıklaması: 'Bu fikre açığım'

Anadolu Efes'in yıldız oyun kurucusu Shane Larkin, Türk Milli Takımı'nda oynamayı düşünüp düşünmediğiyle alakalı açıklamalarda bulundu. 

Anadolu Efes'in yıldız ismi Shane Larkin, Hırvatistan basınına açıklamalarda bulundu. Türk Milli Takımı'nda oynama ihtimali hakkında konuşan 26 yaşındaki oyuncu, “Bana ulaşan resmi bir teklif yok ama bunun gerçekleşebileceğine dair dedikodular duyuyorum. Bu fikre açığım. Sezon yeni başlıyor ve önemli kararlar almak için vakit var” ifadeleri kullandı.

Hırvatistan Milli Takımı'nın da devşirme oyuncu statüsünde kadrosuna katmak istediği Larkin, takım arkadaşı Krunoslav Simon'un kendisiyle bu yönde bir konuşma gerçekleştirdiğini de sözlerine ekledi. Kulüp kariyeri hakkında da konuşan Larkin, "sezon başında NBA'den teklif aldım ancak ilk 5'te oynayacağım bir takımda olmak istiyorum. Efes‘te mutluyum. Harika bir takımımız var” açıklamasını yaptı.

Özellikle geçen sezonun sonlarında müthiş bir performans gösteren Larkin, Anadolu Efes'i Türk Hava Yolları Avrupa Ligi'nde finale, Basketbol Süper Ligi'nde de şampiyonluğa taşımıştı. (TRT Spor)

Leicester City - Arsenal karşılaşmasının ardından değerlendirmeler