• Diğerleri

Laso: 'Müthiş bir zafer elde ettik'

19 Mayıs 2018 05:02- Son Güncelleme - 19 Mayıs 2018 06:02
Google news abonelik
Laso: 'Müthiş bir zafer elde ettik'

Real Madrid Başantrenörü Pablo Laso, THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali'nde Rusya'nın CSKA Moskova takımını 92-83 yenip finale çıkarak müthiş bir zafer elde ettiklerini söyledi.

Karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan Laso, şunları kaydetti:

"Oyuncularımı tebrik ediyorum. Müthiş bir zafer elde ettik. Herkes üzerine düşen görevi yaptı. İlk çeyrek çok iyi değildik çünkü şutlarımızı kaçırdık. İkinci çeyrek rotasyonu devreye soktuk ve ritmi yakaladık. Herkes plana sadık kaldı ve ikinci yarıda da çok iyi oynadık. Kazandığımız için çok mutluyum."

Çok iyi bir takım savunması ortaya koyduklarını da anlatan Laso, "Oyunu çok iyi okuduk. CSKA Moskova'nın güçlü yönlerini çok iyi tespit ettik." şeklinde konuştu.

Itoudis: "Real Madrid daha iyi olan takımdı"

CSKA Moskova Başantrenörü Dimitris Itoudis ise Real Madrid'in kendilerinden daha iyi oynadığını ve finale çıkmayı hak ettiğini dile getirdi.

Maça çok iyi başladıklarını anlatan Itoudis, "İkinci çeyrek bize pahalıya mal oldu. Dört dakikada 17 sayı yedik. Üçüncü periyotta çok sayı yemedik ama iyi hücum yapamadık. Çok canımızı yaktılar. Maçın son bölümünde farkı 6'ya indirdik ama yeterli olmadı. Real Madrid daha güçlü olan takımdı ve finale kalmayı hak ettiler." ifadelerini kullandı.

Duraklamalarda 4 gol birden!