Lazar Markovic: "Bizi Tanrı Kurtardı"

İsa Kethüda
06.02.2023 - 16:31 | Son Güncellenme: 06.02.2023 - 16:38

Süper Lig takımlarından Gaziantep Futbol Kulübü'nün Sırp yıldızı Lazar Markovic, ülkemizde yaşanan deprem ile ilgili açıklamalar yaptı. İşte detaylar.

DIŞ HABER - AJANSSPOR

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gaziantep FK forması giyen Lazar Markovic, ülkemizde yaşanan deprem ile ilgili Telegraf'a açıklamalarda bulundu.

"İyi durumdayız, hayattayız"

Markovic, "İyi durumdayız, hayattayız. Sağlıklıyız ama Türkiye'nin güneyi ve yaşadığımız, maçları oynadığımız Gaziantep şehri büyük bir felaket yaşadı.

"Bu sadece bir tesadüf çünkü maçtan sonra üç gün izin aldık"

Şu anda Antalya'dayız, bu sadece bir tesadüf çünkü maçtan sonra üç gün izin aldık ve burada ailelerimizle burada kalmaya karar verdik. Bu şekilde yaşanana depremden de kurtulduk. Aileleri de olan takım arkadaşlarımız var. Sürekli iletişim halindeyiz" dedi.

İlgini Çekebilir
Geçmiş olsun Türkiye!
Habere Git

"Gaziantep'te yine şiddetli bir deprem oldu"

Herkesin çok korktuğunu söyleyen Markovic, "Tüm Türkiye korkuyor. Gaziantep'te yine şiddetli bir deprem oldu ve Antalya'da hissedildi. 

"Umarım bir an önce her şey düzelir"

Söyleyebileceğim tek şey vefat edenler için çok üzgünüm. Umarım bir an önce her şey düzelir ve hayat normale döner" şeklinde konuştu.

"Bizi Tanrı kurtardı"

Markovic son olarak, "Neler olduğunu kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Medya, internet Türkiye'de korkunç fotoğraflarla dolu. Bizi Tanrı kurtardı, başka ne diyebilirim. 

İlgini Çekebilir
Yeni Malatyaspor kalecisi enkaz altında
Habere Git

"Sürecin nasıl ilerleyeceğini bize bildirmelerini bekliyoruz"

Hala ne olacak bilemiyoruz, çünkü deprem sonrası Türkiye'de hayat tam anlamıyla durdu. Bundan sonra sürecin nasıl ilerleyeceğini bize bildirmelerini bekliyoruz" diyerek sözlerini tamamladı.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler