Lemina zor, Seri dönüş yolunda! Son durum...

26.08.2020 - 10:51 | Son Güncellenme: 26.08.2020 - 10:56

Galatasaray, orta saha transferi için yoğun şekilde çalışırken gözler Seri ve Lemina'nın durumunda. Lemina gelecek sezon Galatasaray forması giyecek mi? Seri'de son durum ne?

Lemina zor, Seri dönüş yolunda! Son durum...

AJANSSPOR-HABER

Gelecek sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, orta saha transferine yoğunlaştı. Sarı-kırmızılılar, bütün ihtimalleri göz önünden geçiriyor. Peki, Galatasaray, Mario Lemina ve Jean Michael-Seri konusunda ne yapacak? Yaşanan son gelişmeler ve detaylar haberde...

Lemina konusunda istenilen noktaya gelinemedi

Galatasaray yetkilileri, yurt dışında kritik temaslarda bulunsa da Mario Lemina konusunda istediği geri dönüşü henüz alamadı. 26 yaşındaki futbolcu maaşında indirim yapıp Galatasaray'da kalmak istese de kulübü Southampton oyuncuyu kiralık vermeye sıcak yaklaşmıyor. 

Bonserviste diretirlerse transfer gerçekleşmeyecek

Fanatik'in haberine göre; Lemina için 8 milyon Euro bonservis istenmesi de Galatasaray'ı çok zorluyor. İngilizler bonserviste diretirse Lemina transferinin gerçekleşmesi zor görünüyor.

Lemina geçen sezon kaç maçta oynadı?

Mario Lemina, geride bıraktığımız sezon Galatasaray'da 28 maçta 2229 dakika süre aldı ve 1 gol kaydetti.

Seri konusunda kiralama seçeneğine olumlu sinyaller

Rotayı Seri'ye çeviren Galatasaray, Fildişili oyuncuyla anlaşmaya vardı. Seri'nin de tıpkı Lemina gibi yüksek bir bonservisi söz konusu. Fulham cephesinden kiralama seçeneği konusunda olumlu sinyaller gelmeye başladı.

Fulham, sözleşmeye satın alma opsiyonu ekletmek istiyor

Önümüzdeki günlerde yeniden kiralama şartları masaya yatırılacak. Fulham en azından gelecek sezon için sözleşmeye zorunlu satın alma opsiyonu ekletmek istiyor. 

Seri geçen sezon Galatasaray'da kaç maçta görev aldı?

Kulüpler anlaşırsa, Seri bir kez daha Galatasaray forması giymeye hazır. Seri geride bıraktığımız sezon Galatasaray'da 37 maçta 2902 dakika süre aldı ve 2 gol 4 asistlik performans ortaya koydu.

Mario Lemina'nın sosyal medya paylaşımı...

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler