AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Levent Nazifoğlu, Galatasaray transferleri kimler? Bonservisleri ve listesi

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 18 Nis 2022 - 19:09 / Son Güncelleme : 19 Nis 2022 - 00:56

Metin Öztürk'ün Galatasaray başkanı olması halinde sportif direktör olacak olan Levent Nazifoğlu'nun transferleri kimler? Kaç yaşında ve kimdir? İşte detaylar...

AJANSSPOR HABER

Galatasaray'ın sportif direktörlüğünü yapan Levent Nazifoğlu'nun transferleri merak konusu olmaya başlandı. Peki Levent Nazifoğlu'nun transferleri hangisi? İşte tüm detaylar...

Levent Nazifoğlu'nun transferleri hangisi?


Galatasaray'da tartışılan isimlerden Cavanda, Josueli kadroyu kuran Levent Nazifoğlu, Dursun Özbek yönetiminde iken Sarı-Kırmızılılara, Cavanda, Josue, Eren Derdiyok, Tolga Ciğerci, Ahmet Çalık, Sigþórsson, Emrah Başsan, Nigel de Jong gibi isimleri kazandırdı. Metin Öztürk'ün, Levent Nazifoğlu'nun sportif direktör olacağı açıklamasından sonra taraftlarlar özellikle Josue ile Cavanda, transferlerini gündeme getirdiler.

Levent Nazifoğlu kimdir?

Levent Nazifoğlu Şişli Lisesi ve M.S. Amerikan University Business Management Bölümü mezunudur. Eğitim hayatının ardından iş hayatına atılan Levent Nazifoğlu Türkiye ile birlikte Bulgaristan ve Kosova’dada turizm ve inşaat alanında yatırımlar yapmaktadır. Geçmiş yıllarda Galatasaray Spor Kulübü’nde profesyonel olarak 1978 ve 1988 yılları arasında kalecilik yapmıştır. 2007 yılında Bulgaristan’ın en büyük kulüplerinden olan Lokomotiv Plovdiv’i satın almış ve başkanlık görevini devralmıştır.

Günümüzde Galatasaray Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdüren Levent Nazifoğlu evlidir. 2 evladı vardır. Bulgarca ve İngilizce dillerine hakimdir. Aslen Trabzon’ludur ve Trabzon’da dünyaya gelmiştir.