Levent Nazifoğlu'ndan Belhanda ve derbi açıklaması!

25.10.2019 - 17:45 | Son Güncellenme: 25.10.2019 - 14:50

Galatasaray’ın Eski Yöneticilerinden Levent Nazifoğlu, sarı-kırmızılıların gündemini değerlendirdi. Şampiyonlar Ligi’nde iç sahadaki Club Brugge maçının önemine dikkat çeken Nazifoğlu, Beşiktaş derbisinde Galatasaray’ın favori olduğunu dile getirdi.

Radyospor’da Haber Aktif programında Emrah Karalinç’in sorularını yanıtlayan Levent Nazifoğlu’nun açıklamaları şu şekilde:

Levent Nazifoğlu: "Real Madrid maçı ilerisi için umut vermedi"

Real Madrid maçında çok pozisyon bulduk ve çok da pozisyon verdik. Mücadele açısından iyiydi. Ama ilerisi açısından umut verici bir oyun olduğunu düşünmüyorum. Real Madrid ile oynanacak rövanş maçı daha iyi geçebilir. Farklı bir taktikle çıkabileceğini düşünüyorum.

Levent Nazifoğlu: "Temel hedef iç sahadaki Brugge maçı"

Galatasaray’ın gruptaki temel hedefi iç sahadaki Brugge maçıdır diye düşünüyorum. Grup ilk belli olduğunda da öyle düşünüyordum. Real Madrid ve PSG bizim üstümüzde olan kulüpler. Gönül tabi ki Galatasaray’ın gruptan çıkmasını istiyor. Brugge maçı çok önemli olacak.

Levent Nazifoğlu: "Falcao geldiğinde sistem bozuldu"

Falcao geldiğinde sistem bozuldu. Bizim sahamızda bu ilk defa olmuyor. Daha önce de oldu. İnşallah olur. Islıklanmaları hep hatırlıyorum. Benim dönemimde de oldu. Taraftardır yapar zihniyeti bu durumlara getirdi.

Levent Nazifoğlu'ndan Belhanda yorumu

Ocak ayında Belhanda gider mi bilmiyorum. Ama birinin gidebilmesi için yerine birini bulmak gerekiyor. Neler yaşandığını bilemiyorum. Ortada bir sıkıntı olduğu belli. Belhanda’nın iki misli para alan bir futbolcunun olduğu yerde sıkıntıların olacağı belliydi. Bu oluyor. Galatasaray elbette zararlı çıkmamalı ama zararlı çıktı.

Levent Nazifoğlu: "Belhanda ve Feghouli özel oyuncular"

Geçen sene ligde fark vardı. Feghouli ve Belhanda’nın iyi oynamasıyla farkı kapattık. Bu oyuncular özel oyuncular. Onları bir şekilde takıma kazandırmak lazım.

"Galatasaray, Beşiktaş derbisinde favori"

Galatasaray’ı derbide favori olarak görüyorum. Oyuncu kapasitesi olarak da moral olarak da. Ben Galatasaray’ın derbiyi kazanacağını düşünüyorum. Umarım da öyle olur.

Senin için hazırladığımız haberler