Arkas Spor - Halkbank: 0-3 (Maç Sonucu-Özet)

İsa Kethüda
04.02.2023 - 19:08 | Son Güncellenme: 04.02.2023 - 19:10

Voleybol haberleri... Halkbank, AXA Sigorta Efeler Ligi 18. haftasındaki kritik mücadelede Arkas Spor’u mağlup etti. İşte maç sonucu, özet ve detaylar.

AJANSSPOR-HABER

Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi'nin 18. haftasında Halkbank, deplasmanda Arkas Spor'u 3-0 mağlup etti.

Halkbank liderliğini sürdürdü

AXA Sigorta Efeler Ligi Metin Görgün Sezonu’nun 18. Haftasında, İzmir’de oynanan karşılaşmada Halkbank, Arkas Spor’u 3-0 mağlup etti. Başkent ekibi bu sonuçla 49 puana ulaştı ve liderliğini sürdürdü.

Yiğit Gülmezoğlu: "İnandık, kazandık"

Lider Halkbank’ta maç sonu açıklamalarda bulunan Yiğit Gülmezoğlu, İzmir’e inanarak geldiklerini ve kazanmayı başardıklarını söyledi. Zirve mücadelesinde önemli bir sınavı daha geçtiklerini ifade eden milli smaçör, “Önemli zamanlardan geçiyoruz. Ligin boyu kısalmaya başladı. Her puan, her sayı çok kıymetli. Arkadaşlarımı kutluyorum” diye konuştu.

Salon : Atatürk Voleybol

Hakemler : Hakkı Demiralay, Ferhat Büyükpamukçu

Arkas Spor : Ulaş Kıyak, Nicholas Hoag, Oğuzhan Tarakçı, Burutay Subaşı, James McDonnell, Bertuğ Özdeş (Caner Dengin, Mirza Lagumdzija, Mustafa Cengiz, Enes Atlı, Oğuzhan Tarakçı)

Halkbank : Micah Ma'a, Yiğit Gülmezoğlu, Mert Matic, Nimir Abdel Aziz, Doğukan Ulu, Nicolas Bruno (Volkan Done, Deniz İvgen, Aslan Ekşi, Oğuzhan Doğruluk, Serhat Coşkun, Yunus Emre Tayaz)

Setler : 27-29, 27-29, 22-25

Süre : 97 dakika (34, 34, 29)

Senin için hazırladığımız haberler