• Diğerleri

Liderin fikstürü sıcak! Üst üste...

23 Mayıs 2020 08:58- Son Güncelleme - 23 Mayıs 2020 09:05
Google news abonelik

Koronavirüs sebebiyle ara verilmesine rağmen 12 Haziran'da dönüşü planlanan Süper Lig'de tüm takımlar hazırlıklarına son hız devam ediyor.

Yaz aylarında devam edecek liglerin en byük sıkıntısı ise sıcak hava. Ligde bundan en çok etkilenecek takımlardan biri olarak ise Trabzonspor gözüküyor.

Skorer'in derlediği habere göre şehir dışına bu süreçte 6 kez çıkacak olan bordo-mavililer, Türkiye Kupası'nda finale kalırsa bu sayı 7'ye çıkacak. Bunun dışında Trabzonspor'un fikstüründe Türkiye'deki en sıcak şehirlerden ikisi de bulunuyor.

Üst üste...

Üst üste...

27. hafta maçı için İzmir’de Göztepe’ye konuk olacak Trabzonspor, hemen ardından 28. haftada yine deplasmana gidecek ve Antalya temsilcisi Alanyaspor’un karşısına çıkacak. Bu iki şehir Haziran ayında ise 30 derecenin üzerinde olan şehirler.

30. haftada Galatasaray ile karşılaşacak olan Trabzonspor, Temmuz'un ilk haftası bu maç için İstanbul'a gelecek ve İstanbul için en sıcak dönemler ise Temmuz'da görülüyor. Ligin sonlarına doğru gideceği Denizli deplasmanı ise yine sıcaklıklarıyla ünlü olan Denizli'de oynanacak.

Cleveland Cavaliers 99 - 128 Los Angeles Lakers