"Liverpool'un kaybettiğini görmek çok keyif vericiydi"

24 Mayıs 2020 16:47- Son Güncelleme - 24 Mayıs 2020 16:51
Google news abonelik

2003-2004 sezonunda İngiltere Premier Lig'de namağlup bir şekilde şampiyon olan Arsenal'in teknik direktörü Arsene Wenger, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bu sezon Liverpool'un kendilerinin rekoruna yaklaştığını kabul eden Fransız teknik direktör, Merseyside ekibinin Watford karşısında mağlup olmalarına çok mutlu olduğunu ifade etti.

AJANSSPOR-DIŞ HABER

"Tekrar edilmesi neredeyse imkansız bir şey"

2003-2004 sezonunda 26 galibiyet, 12 beraberlik alan ve sezonu namağlup ünvanıyla şampiyon bitiren Arsenal teknnik direktörü Arsene Wenger: "Liverpool, bizim başarımızı tekrarlamaya çok yaklaşmıştı. Ancak namağlup şampiyon olmak çok zor ve tekrar edilmesi neredeyse imkansız bir şey. Her zaman benzersiz işler yapmak istersiniz. Dediğim gibi bu kolay değildi. Liverpool, kaybettikten sonra birçok Arsenal taraftarı bana mesaj attı ve mutluluklarını ifade ettiler" ifadelerini kullandı.

"Watford-Liverpool maçını canlı izliyordum"

Liverpool'un bu sezon Premier Lig'de mağlup olduğu tek maç olan Watford karşılaşmasını canlı izlediğini söyleyen Fransız teknik adam: "Watford'un Liverpool'u yendiği maçı canlı izliyordum. Liverpool'un kaybettiğini görmek çok keyif vericiydi" açıklamalarını yaptı.