• Diğerleri

Ljajic konuştu, eleştirilere cevap verdi!

Beşiktaş'ın 10 numarası Adem Ljajic, performansı hakkında değerlendirmelerde bulundu. Kalan maçların hepsini kazanmak istediklerini dile getiren siyah-beyazlı futbolcu, Sergen Yalçın hakkında da yorum yaptı.
4 Haziran 2020 08:30- Son Güncelleme - 4 Haziran 2020 08:33
Google news abonelik

Beşiktaş forması giyen Adem Ljajic, performansı hakkında değerlendirmelerde bulundu. Ljajic, öz eleştiri yaptı. Ljajic, teknik direktör Sergen Yalçın ile ilgili de açıklamalar yaptı. Ljajic, kendi performansı hakkında ne düşünüyor? İşte yanıtı…

Ljajic bu sezon kaç gol attı?

Beşiktaş'a 2018'de kiralık gelip bir sezon sonra ise 6.5 milyon Euro'ya bonservisi alınan Adem Ljajic, 22 lig maçında 3 gol atıp, 6 asist yaptı.

Adem Ljajic: ”Çok da kötü değilim”

Kulübe röportaj veren ve geçen sezona göre kötü bir performans sergilediğini itiraf eden Ljajic, “Bu sezon genel olarak bekleneni karşılayamadığımın da farkındayım ancak şöyle de bir şey var: Ben de kendi kendimi sorgulayan bir karaktere sahibim ve kendimden çok daha fazlasını bekliyorum. Ufak tefek sakatlıklarım oldu ve bu sebeple yüzde yüz fizik olarak kendimi bulamadım. Ancak tüm bunlara rağmen çok da kötü değilim” diye konuştu.

Ljajic: ”8 maçı da kazanmak istiyoruz”

Ljajic: ”8 maçı da kazanmak istiyoruz”

Yıldız futbolcu, kalan 8 haftadan umutlu olduklarını da şu sözlerle dile getirdi:

“Kesinlikle matematiksel olarak şansımız devam ediyor. Beşiktaş gibi takımların hedefi her zaman bitirebileceği yerin en üstünde bitirmektir. Sahaya çıkacağız ve ilk andan itibaren kazanarak ilerlemek istiyoruz. 8 maçlık süreç bile olsa maç maç bakmak lazım. Çıkacağız ve hepsini kazanmaya çalışacağız. Seyircimiz var gibi konsantre olacağız. Bu duruma katlanmak zorundayız. Seyircisiz maçların avantaj ve dezavantajları olacaktır.”

Ljajic: “Sergen Hoca’dan kopya çekiyorum”

Ayrıca Ljajic, teknik direktör Sergen Yalçın ile ilgili olarak, “Sergen Hoca'nın frikik konusunda yeteneği ortada ama aramızda bir fark var. O solaktı ben sağ ayaklıyım. Kesinlikle kendisinden öğreneceğim hatta kopyalayıp çalacak şeylerim olduğunu düşünüyorum. Frikik konusunda kendisinden bir şeyler öğreniyorum” diye konuştu.

“Antrenmanlar yok yorucu geçiyor”

Siyah-beyazlı futbolcu, antrenmanların yorucu geçtiğine de değindi. Ljajic, ”Şu anda fizik kondisyon olarak yüklemeler yapıyoruz. Bu yüklemelerin faydasını önümüzdeki 8 maçta almak istiyoruz. Antrenmanlar yüksek tempoda ve yorucu geçiyor ama şu anda olması gereken de tam olarak bu” ifadelerini kullandı.

Tek kelime ile İnanılmaz! Top gol olmamak için...