• Diğerleri

Los Angeles Lakers - Brooklyn Nets (Canlı Skor)

Los Angeles Lakers - Brooklyn Nets maçı canlı izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz. NBA China Games 2019 kapsamında Los Angeles Lakers ile Brooklyn Nets karşı karşıya geliyor. Basketbolseverler ise bu zorlu maçı canlı izlemek için şifresiz yayın arayışı içerisinde. Bu karşılaşmanın detaylarını merak eden basketbolseverler için haberimizi derledik. S Sport'tan canlı izlenecek maçın bilgileri haberimizde...
12 Ekim 2019 09:33- Son Güncelleme - 12 Ekim 2019 13:02

Los Angeles Lakers - Brooklyn Nets maçı canlı izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz. NBA China Games 2019 kapsamında Los Angeles Lakers ile Brooklyn Nets karşı karşıya geliyor. Basketbolseverler ise bu zorlu maçı canlı izlemek için şifresiz yayın arayışı içerisinde. Bu karşılaşmanın detaylarını merak eden basketbolseverler için haberimizi derledik. S Sport ve S Sport Plus'tan canlı izlenecek maçın bilgileri haberimizde...

Los Angeles Lakers - Brooklyn Nets maçı hangi kanaldan canlı izlenecek?

NBA China Games 2019 kapsamında Los Angeles Lakers ile Brooklyn Nets karşı karşıya gelecek. Saat 14:30'da yayınlanacak karşılaşma S Sport ve S Sport Plus'tan canlı izlenecek.

S Sport ve S Sport Plus'ı canlı izleyin! 

Live Match Tracker 3.0

 

 

İlk maçı Brooklyn Nets kazandı!

10 Ekim Perşembe günü S Sport ve S Sport Plus'tan yayınlanan, NBA China Games 2019 kapsamında oynadıkları ilk maçı Brooklyn Nets, Los Angeles Lakers'a karşı 114-111 kazanmayı başarmıştı.

Brooklyn Nets'te Spencer Dinwiddie 20 sayıyla en skorer oyuncu olurken, Los Angeles Lakers'ta yıldız oyuncular LeBron James 20 sayı, Anthony Davis ise 16 sayıyla mücadele etmişti.

S Sport ve S Sport Plus'ı canlı izleyin! 

12. Hafta / Norwich - Watford (0-2) - Maç Özeti - Premier League 2019/20