Mahkum dizisi 27. Bölüm Fox TV'den Canlı İzle - HD Reklamsız izle

29.09.2022 - 16:42 | Son Güncellenme: 29.09.2022 - 16:47

FOX TV'de yeni sezonu başlayan Mahkum dizisi yeni bölümü merak konusu olmaya başlandı. Dizinin yeni bölümünü izle, 27. bölüm izle ve hd reklamsız izle...

AJANSSPOR HABER

FOX TV'nin en çok izlenen dizisi Mahkum, izleyenleri ekran başına kitlemeyi başardı. Oyuncu kadrosu ve konusu ile dizi reyting sıralarında yükselmeye devam ediyor. İzleyicer 27. bölümü izlemek için de araştırmalar yapmaya başladılar. Ayrıca dizinin konusu, oyuncu kadrosu ve daha fazlası dahil tüm detayları habere ekledik. Son bölümde neler oldu hepsi haberimizde yer alıyor. Habere devam ederek tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Mahkum dizisi konusu nedir?

Fırat Bulut, İstanbul Adliyesi'nde görevli bir cumhuriyet savcısıdır. Başarılı bir savcı olan Fırat, eşi Zeynep ve 5 yaşındaki kızı Nazlı'yla mutlu bir hayat yaşar. Ancak bir gün uyandığında son 4 ayda olanları hiçbir şekilde hatırlamadan kendisini cezaevinde bulur. En son hatırladığı anısı, kızının doğum gününü kutladığı gecedir.

Yeni bölümde neler olacak?

Tüm şüphelerini netlemeye başlayan Fırat, Barış’ın en büyük destekçisi olarak gördüğü Dadaloğlu’nu gözaltına alır. Tüm derdi Barış ve mahkum ordusunun nerede saklandığını bulmaktır. Bir yandan Dadaloğlu’nu sorgularken bir yandan da dışarıda kalan Fukara’nın peşine düşer. Fırat, Barış’ın ve mahkumların saklandığı yeri bulup deşifre edebilecek midir?

Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Uyan İstanbul uyan, şehrin kralları geliyor... Mahkum yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de FOX’ta! Mahkum dizisinin 27. bölümü bu akşam FOX TV ekranlarında olacak. Dizi yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'de başlayacak.

Senin için hazırladığımız haberler