Mahkum dizisi 28. Bölüm Fragman İzle

29.09.2022 - 19:00 | Son Güncellenme: 29.09.2022 - 19:02

FOX TV'nin sevilen dizis Mahkum, yeni sezonla sevenleri ekran başına kitlemeye devma ediyor. Ayrıca 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı, izle ve dizinin detayları...

AJANSSPOR HABER

FOX TV'nin en çok izlenen dizisi Mahkum, izleyenleri ekran başına kitlemeyi başardı. Oyuncu kadrosu ve konusu ile dizi reyting sıralarında yükselmeye devam ediyor. İzleyicer 28. bölüm fragmanını izlemek için de araştırmalar yapmaya başladılar. 

Mahkum dizisi konusu nedir?

Fırat Bulut, İstanbul Adliyesi'nde görevli bir cumhuriyet savcısıdır. Başarılı bir savcı olan Fırat, eşi Zeynep ve 5 yaşındaki kızı Nazlı'yla mutlu bir hayat yaşar. Ancak bir gün uyandığında son 4 ayda olanları hiçbir şekilde hatırlamadan kendisini cezaevinde bulur. En son hatırladığı anısı, kızının doğum gününü kutladığı gecedir.

Son bölümde neler oldu?

Tüm şüphelerini netlemeye başlayan Fırat, Barış’ın en büyük destekçisi olarak gördüğü Dadaloğlu’nu gözaltına alır. Tüm derdi Barış ve mahkum ordusunun nerede saklandığını bulmaktır. Bir yandan Dadaloğlu’nu sorgularken bir yandan da dışarıda kalan Fukara’nın peşine düşer. Fırat, Barış’ın ve mahkumların saklandığı yeri bulup deşifre edebilecek midir?

Senin için hazırladığımız haberler