AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Mahkum dizisi 4. bölüm fragmanı izle - Mahkum fragman izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 23 Ara 2021 - 18:06 / Son Güncelleme : 23 Ara 2021 - 18:13

FOX TV yeni dizisi Mahkum yeni bölüm fragmanı izle ve Mahkum 4. bölüm fragmanı izle gibi aramalar sürüyor. İşte Mahkum dizisi oyuncuları, konusu ve daha fazlası...

FOX TV'nin yeni dizisi Mahkum, izleyenleri ekran başına kitlemeyi başardı. Oyuncu kadrosu ve konusu ile dizi reyting sıralarında yükselmeye devam ediyor. İzleyicer dizi sonra erdikten sonra fragmanını izlemek için de araştırmalar yapmaya başladılar. Ayrıca dizinin konusu, oyuncu kadrosu ve daha fazlası dahil tüm detayları habere ekledik. Son bölümde neler oldu ve Mahkum dizisi fragmanı da haberimizde yer alıyor. Habere devam ederek tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

MAHKUM DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Fırat Bulut, İstanbul Adliyesi'nde görevli bir cumhuriyet savcısıdır. Başarılı bir savcı olan Fırat, eşi Zeynep ve 5 yaşındaki kızı Nazlı'yla mutlu bir hayat yaşar. Ancak bir gün uyandığında son 4 ayda olanları hiçbir şekilde hatırlamadan kendisini cezaevinde bulur. En son hatırladığı anısı, kızının doğum gününü kutladığı gecedir. Şok ve dehşet içinde; karısını ve kızını öldürmekle suçlandığını fark eder. İkinci duruşması yaklaşmaktadır ve müebbet cezasına çarptırılmıştır. Karısını ve kızını gerçekten öldürmüş müdür? Cumhuriyet savcısı Fırat Bulut’un hapsedilmesinden önce araştırdığı en son dava, ülkenin en önde gelen ailelerinden olan Yesarilerin halefleri olan ikiz kardeşlerden Barış Yesari'nin davasıdır. Barış Yesari'nin evinde bir genç kız öldürmüştür. Hafızası geçici olarak mı yoksa sonsuza dek mi kaybolmuştur teşhis konulamayan Fırat Bulut, masumiyetini kanıtlamak için hem hatırlamak hem hayatta kalmak hem de cezaevinden kaçmak zorundadır.

Mahkum dizisi oyuncuları kimler?

Onur Tuna - Savcı Fırat Bulut
İsmail Hacıoğlu - Barış Yesari/Savaş Yesari
Seray Kaya -Cemre Uysal
Melike İpek Yalova -Büge Yesari
Bülent Düzgünoğlu
Hakan Salınmış
Nihal Koldaş
Mehmet Ulay - Zahit Yesari
Hakan Karsak - Hacı
Anıl İlter - Tahir
Tugay Mercan
Hayal Köseoğlu -Sasha
Muharrem Türkseven
Bülent Seyran- Müdür
Furkan Kalabalık- Bekir
Burcu Cavrar - Ceyda
Alara Bozbey - Zeynep Bulut
Gürberk Polat
 Murat Şahan
Gökhan Tercanlı- Zafer
Alya Sude Mazak - Nazlı Bulut
İlker Yağız Uysal - Can Yesari

Mahkum dizisi son bölümde neler oldu?

Cinayet günü verdiği ifadeyi okuyan Fırat, deliye döner. Suçunu kabullendiği anda Cemre’nin sorduğu sorularla, yeni bir açmazın içinde bulur kendini. Soruşturmayı derinleştirip detayların peşine takılan Cemre, yeni ipuçlarıyla Tahir’in karşısına çıkar. Savaş Yesari rolünü başarılı şekilde sürdüren Barış, babasının talimatı ile yeni bir sınavla karşı karşıya kalır. Eskrim sporunda başarılı olan Savaş’ın yerine, bir şampiyonla karşı karşıya gelecektir. Gösteriye hazırlanırken hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır.