AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Mahkum dizisi 5. bölüm fragmanı izle - Mahkum fragman izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 30 Ara 2021 - 18:52 / Son Güncelleme : 30 Ara 2021 - 18:55

FOX TV yeni dizisi Mahkum yeni bölüm fragmanı izle ve Mahkum 5. bölüm fragmanı izle gibi aramalar sürüyor. İşte Mahkum dizisi oyuncuları, konusu ve daha fazlası...

FOX TV'nin yeni dizisi Mahkum, izleyenleri ekran başına kitlemeyi başardı. Oyuncu kadrosu ve konusu ile dizi reyting sıralarında yükselmeye devam ediyor. İzleyicer dizi sonra erdikten sonra fragmanını izlemek için de araştırmalar yapmaya başladılar. Ayrıca dizinin konusu, oyuncu kadrosu ve daha fazlası dahil tüm detayları habere ekledik. Son bölümde neler oldu ve Mahkum dizisi fragmanı da haberimizde yer alıyor. Habere devam ederek tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

MAHKUM DİZİSİ KONUSU NEDİR?


Fırat Bulut, İstanbul Adliyesi'nde görevli bir cumhuriyet savcısıdır. Başarılı bir savcı olan Fırat, eşi Zeynep ve 5 yaşındaki kızı Nazlı'yla mutlu bir hayat yaşar. Ancak bir gün uyandığında son 4 ayda olanları hiçbir şekilde hatırlamadan kendisini cezaevinde bulur. En son hatırladığı anısı, kızının doğum gününü kutladığı gecedir. Şok ve dehşet içinde; karısını ve kızını öldürmekle suçlandığını fark eder. İkinci duruşması yaklaşmaktadır ve müebbet cezasına çarptırılmıştır. Karısını ve kızını gerçekten öldürmüş müdür? Cumhuriyet savcısı Fırat Bulut’un hapsedilmesinden önce araştırdığı en son dava, ülkenin en önde gelen ailelerinden olan Yesarilerin halefleri olan ikiz kardeşlerden Barış Yesari'nin davasıdır. Barış Yesari'nin evinde bir genç kız öldürmüştür. Hafızası geçici olarak mı yoksa sonsuza dek mi kaybolmuştur teşhis konulamayan Fırat Bulut, masumiyetini kanıtlamak için hem hatırlamak hem hayatta kalmak hem de cezaevinden kaçmak zorundadır.

Son bölümde neler oldu?

Hücre duvarına kazıdığı ipuçlarının peşinde olan Fırat, Hacı’yı köşe bucak arar. İpuçlarını vermeye kolay kolay niyetli olmayan Hacı, Fırat’ı büyük riske sokacak isteklerin peşindedir. Fırat bir yandan ipuçlarını kovalarken diğer tarafta Cemre, davanın seyrini değiştirecek bir hamle yapar. Yeniden olay yeri canlandırma için savcılığı büyük baskı altına almıştır.