Mahmut Çorlu kimdir ve nereye kaçtı? Tokatçı Mahmut...

Ece Ajandası’nın vârisi İnci Günşiray’ı dolandırdığı iddiası ile gündeme gelen Mahmut Çorlu’nun başka firmaları da dolandırdığı iddia edildi. Tokatçı Mahmut olarak bilinen Mahmut Çorlu sosyal medyada gündeme geldi. Peki Mahmut Çorlu kimdir, kaç yaşında ve nereli? Ayrıca bazı kullanıcılar Mahmut Çorlu kimleri dolandırdı, tutuklandı mı, hangi ülkeye kaçtı ve kaç suçtan aranıyor gibi araştırmalarda sürüyor. lakabı nedir, nereli ve tek başına mı dolandırdı? İşte tüm detaylar...
27 Ekim 2020 14:20- Son Güncelleme - 27 Ekim 2020 14:24
Google news abonelik

Ece Ajandası’nın vârisi İnci Günşiray’ı dolandırdığı iddiası ile gündeme gelen Mahmut Çorlu’nun başka firmaları da dolandırdığı iddia edildi. 

Tokatçı Mahmut olarak bilinen Mahmut Çorlu sosyal medyada gündeme geldi. Peki Mahmut Çorlu kimdir, kaç yaşında ve nereli? Ayrıca bazı kullanıcılar Mahmut Çorlu  kimleri dolandırdı?

Peki Mahmut Çorlu tutuklandı mı, hangi ülkeye kaçtı ve kaç suçtan aranıyor gibi araştırmalarda sürüyor. lakabı nedir, nereli ve tek başına mı dolandırdı? İşte tüm detaylar...

D. Reklamcılık’tan gelecek ödeme ile iş yaptığı firmalara olan ödemelerini yapmayı planlayan Y. N. Medya ciddi bir mali krize girdi. Üzerine kalan borçları ödemek için varlıklarını satmaya başlayan şirketin sahipleri bu süreçte, kendisini ‘Murat Saral’ olarak tanıtan Mahmut Çorlu ile tanıştı.

 

Bir reklam firmasının 6 milyon liralık alacağı için “Borçluyu tanırım, sorunu çözeriz” diyerek devreye giren Çorlu, 500 bin lira alarak sırra kadem bastı. Savcılık suç duyurusunda, Çorlu’nun piyasada ‘Tokatçı Mahmut’ olarak anıldığı, hakkında 57 suç kaydının bulunduğu kaydedildi.