Eski Beşiktaş yöneticisi Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybeden Ece Erken'e şok iddia

Orhan Gülek
09.04.2022 - 14:09 | Son Güncellenme: 09.04.2022 - 14:16

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybedeb Ece Erken hakkında bugün şoke eden bir iddia ortaya atıldı. Erken'in 15 milyon liralık saatlere operasyon yaptığı iddia ediliyor

Eski Beşiktaş yöneticisi Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybeden Ece Erken'e şok iddia

AJANSSPOR - HABER

Ece Erken'in 7 aylık eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmişti. Ece Erken hakkında bugün şoke eden bir iddia ortaya atıldı. Erken'in 15 milyon liralık saatlere operasyon yaptığı, Mahmutyazıcıoğlu'nun ailesinin çok öfkelendiği iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Erken'in vefat eden eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan kalan 12 adet lüks marka saati, 15 milyon liraya sattığı konuşuluyor.

Erken, eşinden kalan 12 adet lüks saati sattı

Günaydın'ın haberine göre; durumu öğrenen Mahmutyazıcıoğlu Ailesi'nin ise Erken'e çok kızdığı konuşuluyor. İddiaya göre Erken, eşinden kalan 12 adet lüks saati, geçtiğimiz günlerde ikinci el alım satım yapan mağazalardan birine sattı.

İlgini Çekebilir
Ece Erken ateş püskürdü! "Şeref yoksunu..."
Habere Git

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ailesi, Erken'e çok öfkelendi

Konuşulanlara göre bu durumu öğrenen Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ailesi, büyük şok yaşadı. Ailenin o saatleri, Mahmutyazıcıoğlu'nun ilk evliliğinden olan iki çocuğuna hatıra kalmasını istedikleri, bu gizli satış nedeniyle Erken'e çok öfkelendikler iddia ediliyor.

Ece Erken teselliyi oğlu Eymen'de buldu

Öte yandan; Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu genç yaşta saldırı sonucu toprağa veren Ece Erken teselliyi oğlu Eymen'de buldu. Ece Erken'in oğlu bugün 7 yaşına girdi. Erken'i ise doğum gününde yakın dostları yalnız bırakmadı.

Senin için hazırladığımız haberler