Mandzukic, FEDA diyecek ve transfer olacak!

25.03.2020 - 11:57 | Son Güncellenme: 25.03.2020 - 12:02

Gelecek sezon için yapılanmaya devam eden Beşiktaş'ta golcü arayışı sürüyor. Siyah-beyazlılar, Mario Mandzukic ile görüştü mü? Transferde son durum ne? Vida ile ne konuştular? Tüm ayrıntılar...

Mandzukic, FEDA diyecek ve transfer olacak!

Beşiktaş, gelecek sezon için bir planlama yapmak için çalışmalara başlamıştı. Siyah-beyazlıların, yeni golcüsünü bulduğu gündeme geldi. Beşiktaş, Mario Mandzukic ile görüştü mü? Anlaşma sağlandı mı? Golcü oyuncu, hangi futbolcudan bilgi almaya başladı.Transferle ilgili gelişme haberimizde...

Mandzukic, Vida'dan bilgiler alıyor

Fanatik'te yer alan habere göre; gelecek sezon için plan yapan Beşiktaş'a menajerler vasıtasıyla önerilen 33 yaşındaki futbolcunun, şimdiden Hırvatistan Milli Takımı’ndan arkadaşı Domagoj Vida’dan Beşiktaş’la ilgili bilgi almaya başladı.

Mandzukic menajerler vasıtasıyla Beşiktaş'a önerilmişti

Beşiktaş'a, menajerler aracılığıyla geçen yıl 5 sezonluk Juventus macerasını tamamlayıp Katar Ligi ekiplerinden Al Duhail'e transfer olan Mario Mandzukic önerilmişti.

Beşiktaş'ın Mandzukic planı ne?

Yıldız isimle ilgili olarak kararını liglerin durumunun belli olmasının ardından verecek olan yönetimin, Hırvat forvet konusunda genç hocanın da görüşünü istediği belirtildi.

Katar'daki hayatından memnun değil, Türkiye'ye sıcak

Katar'daki hayatından memnun olmayan ve Avrupa'ya dönmek için gün sayan Mandzukic'in, Siyah-Beyazlılar'ın durumuyla ilgili olarak Hırvatistan Milli Takımı’ndan arkadaşı Domagoj Vida'yla dialog halinde olduğu belirtildi.

Mandzukic, fedekarlık yaparak gelecek

Al Duhail'de yıllık 7 milyon Euro'luk maaşını bırakmaya hazır olan 33 yaşındaki hücumcunun, 'Vida tarifesine' olumlu baktığı ve 3 milyon Euro'luk maaşı kabul edebileceği kaydedildi. (AJANSSPOR)

Senin için hazırladığımız haberler