Manisaspor'da iki ayrılık! Açıklama geldi..

12 Mart 2018 17:54- Son Güncelleme - 12 Mart 2018 17:54
Google news abonelik

Manisaspor'da iki ayrılık yaşandı! Sözleşmeleri 31 Mayıs 2018 tarihinde bitecek olan Uğur Pamuk ve Timur Karagülmez’e sezon sonuna kadar izin verildi.

Bugün iki futbolcuyla bir araya gelen başkanı Gökay Budak, oyuncularla karşılıklı görüşerek, takımın sezon sonuna kadar gençlerle mücadele edeceğini futbolculara aktardı. İki futbolcuya da sezon sonuna kadar izin verdiklerini ifade eden Budak, “Timur ve Uğur kardeşimize takımımıza sağladıkları katkı nedeniyle teşekkür ediyorum. Aramızda herhangi bir problem yaşamadan kendileriyle karşılıklı anlaştık ve bu konuda mutabık kaldık. İki kardeşimize de bundan sonraki futbol yaşantılarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Grandmedical Manisaspor’un başarısı için terlerinin son damlasına kadar mücadele ettiklerini belirten Uğur ve Timur ise takımın sezon sonuna kadar gençlerle mücadele etme kararına saygı duyduklarını söylediler. Bundan sonraki süreçte takıma başarı dileklerinde bulunan iki futbolcu, Budak ile görüştükten sonra kulüp binasından ayrıldı.