Manisaspor'da yeni dönem! Başkan Gökay Budak açıkladı...

11 Mart 2018 10:57- Son Güncelleme - 11 Mart 2018 10:57
Google news abonelik

Grandmedical Manisaspor Başkanı Gökay Budak, Ümraniyespor maçı ve sportif direktör konusuna ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Kulübü daha ileriye taşımak adına yenilikçi ve değişimi benimseyen bir görev anlayışıyla hareket edeceklerinin altını çizen Budak, “Ümraniyespor maçının ardından gençlerimizle bir kez daha gurur duydum. Mücadele azimlerini kutluyorum. Hocamız kısa zamanda gençlerimize bunu aşılamayı başarmış. Hepsinin alınlarından öpüyorum. Manisaspor’un geleceğini gençlerimizle birlikte garanti altına alacağız” dedi.

Kulüp adına önemli bir karar aldıklarının da altını çizen Budak, “Bugün itibariyle kulübümüz adına önemli bir karar aldık. Sportif direktör olarak Ufuk Dündar’ı göreve getirdik. Kendisi Manisa'nın öz evladı ve değeridir. Teknik direktörümüz Aytekin Viduşlu hocamıza her yönden destek ve köprü olacaktır. Vizyonuna güvendiğimiz için bu kararı alıyoruz.  Bizim işimiz görevleri hak eden insanlara vermek. Başkanlığım süresince bu böyle olacak. Bozuk düzeni değiştireceğiz” dedi.

Grandmedical Manisaspor’un kapısından artık tavsiye ile oyuncu girmeyeceğini ifade eden başkan Budak, “Tavsiye ile oyuncu almayacağız ve bundan sonra kulübün bir kuruşunu dahi menajerlere vermeyeceğiz. Altyapı artık bizim tek derdimiz. Çiçek almak yerine, fidan yetiştireceğiz. Amacımız günü kurtarmak değil. Geleceği planlayıp şehrimizin markası Grandmedical Manisaspor’u yaşatmanın derdindeyiz. Ufuk Dündar hocamızın vizyonuyla bizi bu noktada yönlendireceğine yürekten inanıyoruz. Değişim sancılıdır ancak bu sancıyı geleceğimiz adına çekmek zorundayız. Takımımız adına hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.