AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Mansur Yavaş - Pelin Baynazoğlu Twitch yayınını 360 bin kişi izledi

İlk Yayınlanma : 17 Mar 2021 - 21:09 / Son Güncelleme : 23 Mar 2021 - 16:22

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Pelin Baynazoğlu'nun Twitch yayınına konuk oldu...Yayını yaklaşık olarak 360 bin kişi izledi. Yayından elde edilecek gelir fidan kampanyasına bağışlanacak.

Mansur Yavaş - Pelin Baynazoğlu Twitch yayınını 360 bin kişi izledi

AJANSSPOR-HABER

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Pelin Baynazoğlu'nun Twitch yayınına konuk oldu. Yayını yaklaşık olarak 360 bin kişi izledi.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Mansur Yavaş, "Yayından elde edeceği gelirlerin tamamını http://yesilinbaskenti.com projemizde kullanarak fidan kampanyamıza destek olacağı için @pqueenn'e teşekkürlerimi iletiyorum" açıklamasını yaptı. 

PQUEEN KİMDİR?

Pqueen olarak bilinen Pelin Baynazoğlu 18 Temmuz 1992 yılında doğmuştur. Ankara’da doğan ve büyüyen Pqueen internet kafede oynadığı GTA Vice City oyunu ile oyun dünyasına atılır.

Pqueen küçük yaşlarından itibaren yirmili yaşlarına kadar TRT Çocuk ayrıca Gençlik Halk Dansları Topluluğunda dans etmiştir. Pqueen iktisat bölümünden mezun olmuştur.

Daha sonra Dumlupınar Üniversitesinde Pedogojik Formasyon eğitimini tamamlamıştır. Şu anda İşletme fakültesinde yüksek lisansını yapmaktadır. Kütahya'da yaşamaktadır.

Mansur Yavaş yayın sonrası yaptığı paylaşımda ise, "Sevgili Pelin'e ve Twitch yayınımızı izleyerek canlı yayın rekoru kırmamıza vesile olan, #YeşilinBaşkenti projemize destekte bulunan herkese yürekten teşekkür ediyorum. 

Ankara'mızı sizin fikirleriniz ışığında yönetmeyi ve daima sizleri dinlemeyi sürdüreceğim. İyi ki varsınız" dedi.