AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Maraşlı 13. Bölüm FULL İZLE TEK PARÇA - ATV Maraşlı Yeni Bölüm

İlk Yayınlanma : 12 Nis 2021 - 16:42 / Son Güncelleme : 12 Nis 2021 - 16:48

Maraşlı dizisinin 13. bölümü bugün yayınlanıyor. Maraşlı 13. bölüm özeti, fragmanı ve oyuncuları dahil olmak üzere merak ettiğiniz her şey haberimizde.

Maraşlı 13. Bölüm FULL İZLE TEK PARÇA - ATV Maraşlı Yeni Bölüm

Maraşlı 13. bölüm izle. ATV ekranlarında yayınlanan Maraşlı dizisi, 3 ay içinde milyonlarca kişinin takdirini toplamayı başardı. Bu nedenle, dizinin sıkı takipçileri Maraşlı 13. bölüm izle, Maraşlı yeni bölüm izle, Maraşlı ATV izle gibi araştırmalara başladı. Her pazartesi günü ATV'de seyircisiyle buluşan Maraşlı dizisi, eski özel harekat polisinin hayatını ve aşk hikayesini anlatıyor. Mahur ve Maraşlı'nın aşkını takip eden seyirciler, internette Maraşlı izle, Maraşlı Mahur izle, Maraşlı 13. bölüm izle yöntemlerini inceliyor. 

Maraşlı 13. Bölüm Özeti

Maraşlı ve Mahur uzun zaman sonra ilk kez bir araya gelir. Aralarında yaşanan hesaplaşmada, Maraşlı’nın bunca zamandır nerede olduğunu soran Mahur, Maraşlı’nın elini kana bulamasından rahatsız olur. Ama bu hesaplaşmanın asıl konusu birbirlerine kavuşamamalarıdır. Maraşlı, Mahur'la olan ilişkisi konusunda nasıl karar alacak? İlhan, Necati’ye şirketin el değiştirdiğini anlatır. Necati, İlhan’a Aziz’in her şeyi bilmesi gerektiğini söyler. İlhan, Aziz’e her şeyi anlatabilecek gücü bulabilecek midir? Aziz, şirketi kaybettiğini öğrenirse tepkisi ne olacaktır?

Maraşlı 13. Bölüm Fragmanı

 

Bir önceki bölümde ne oldu?

İlhan’ın yanına gelen polisler Ozan’ın cesedini teşhis etmesini ister. Aynı anda telefonuna Ozan’ı öldürürken çekilen gizli görüntülerin gelmesi İlhan’ı korkutur. Köşeye sıkışan İlhan’ı Savaş, Behram’la tanıştırır. Elini kana bulayan İlhan, yasa dışı işlere de karışmak üzeredir. İlhan bu çıkmazdan nasıl kurtulacaktır? Maraşlı’nın evine gelen Mahur, kimseyi bulamaz. Mahur, Şirin’den Maraşlı’nın memleketine gittiğini öğrenince Maraşlı’ya her gün aynı yerde bekleyeceğine dair bir not bırakır. Bu sırada Maraşlı, yeni bir sınavdan geçmektedir. Mahur her gün aynı yerde Maraşlı’yı bekler. Maraşlı, Mahur’la buluşacak mıdır?

Maraşlı konusu nedir?

Maraşlı, Özel Kuvvetlerden ayrılan eski bir askerdir. Kendine bir sahaf dükkanı açarak hayatını hasta olan kızı Zeliş ile ilgilenerek ve kitap satarak geçirme kararı almıştır. Ta ki bir gün dünyalar güzeli Mahur Türel, Maraşlı'nın sahaf dükkanından içeri girene kadar.

Türkiye'nin en büyük iş adamlarından olan Aziz Türel'in, çocuklarından en kıymetlisi olan Mahur'un başı o gün çektiği bir fotoğraf karesi yüzünden büyük derde girer. Mahur'un istemeden karıştığı olaydan, hayatını Maraşlı kurtarır. O gün kaderleri birbirine bağlanır. Artık Mahur'un hayatı tehlikededir…

Maraşlı dizisinin oyuncuları

Burak Deniz – Maraşlı

Alina Boz – Mahur

Kerem Atabeyoğlu – Aziz Türel

Saygın Saygın Soysal – Savaş

Serhat Kılıç – Necati

Cemil Büyükdöğerli – İlhan

Rojda Demirer – Firuzan