Marina Maljkovic: Takım olarak oynayınca yenemeyeceğimiz takım yok

19 Nisan 2018 00:38- Son Güncelleme - 19 Nisan 2018 00:38
Google news abonelik
Marina Maljkovic: Takım olarak oynayınca yenemeyeceğimiz takım yok

Marina Maljkovic, Galatasaray'ın EuroCup zaferi sonrası açıklamalar yaptı. Maljkovic, "Takım olarak oynadığımız zaman yenemeyeceğimiz takım yok” diye konuştu.

EuroCup Women zaferinin ardından Basketbol Şube Genel Menajeri Ömer Yalçınkaya, Kadın Basketbol Takım Menajeri Müge Erdem ve başantrenör Marina Maljkovic, Galatasaray Televizyonu’ndan İbrahim Demir’e açıklamalarda bulundu.

Basketbol Şube Genel Menajeri Ömer Yalçınkaya, “Türk olmayan takımları yenmek bizim misyonumuz. Kadın basketbolunda da öncü olmak bizim için gurur verici. Çok mutluyuz, çok gururluyuz” ifadelerini kullandı.

Kadın Basketbol Takım Menajeri Müge Erdem, “İyisiyle kötüsüyle zor günler geçirdik ama bu yola girdikten sonra bu kupayı çok istedik. Üçüncü kez Avrupa kupasını kazanmanın gururunu yaşıyorum. Çok mutluyuz. Emeği geçen herkesin eline sağlık” dedi.

Başantrenör Marina Maljkovic ise “Çok karmaşık bir sezonun sonunda böyle bir şeyi başarmak inanılmaz iyi hissettiriyor. Rüyamız buydu. Çok mutluyuz. Maç boyunca geriden geldik ama sonunda bunu başardık. İlk maçtan beri her şey harikaydı. Taraftarımıza çok teşekkür ediyorum. Onlar Avrupa’daki en iyi taraftar olduklarını kanıtladı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ne olursa olsun buraya kazanmak için gelmiştik. Çok zor bir takımla oynadığımızı herkes gördü. Takım olarak oynadığımız zaman yenemeyeceğimiz takım yok” diye konuştu.