AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Mark Noble: "Hayal kırıklığına uğradık"

İlk Yayınlanma : 25 Şub 2020 - 18:42 / Son Güncelleme : 25 Şub 2020 - 15:43

Dün Liverpool'a deplasmanda 3-2 kaybeden West Ham United'ın kaptanı Mark Noble, karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulundu.

Anfiled'a daha önce çok kez maça çıktığını söyleyen Noble, "Anfield'da maçı kaybetmiş bir şekilde dönüyorsunuz soyunma odasına ve sizi sizden daha iyi bir takımın yendiğinin farkında oluyorsunuz. Ama bugün ben daha fazlasını yapabilirdik diye düşünüyorum. Bugün bu hissi yaşamadık. Tabi onlar da gerçekten harika bir takım ve biraz şanslılar da diye düşünüyorum. Çünkü şampiyon olacaksanız, biraz da şansa ihtiyacınız vardır." ifadelerini kullandı. 

Daha önce Anfield'da hiç yakalamadıkları kadar şans yakaladıklarını söyleyen Noble. "Bugün maçı kazanabilirdik. Bugün hiç yapmadığımız kadar bireysel hatalar yaptık ve bu bize pahalıya mal oldu. Ama Fabianski bizim için harika bir kaleci ve çok sefer bizi zor durumlardan kurtardı. Biz küme düşmeme mücadelesi veriyoruz ama bu maçtan pozitif şeyler çıkarabiliriz. Gerçekten iyi oynadık bugün. Normalde Anfield'a geldiğinizde eliniz boş dönmeyi beklersiniz ama bugün hayal kırıklığına uğradık." dedi.

AJANSSPOR