Martin Linnes, gemileri yaktı

Son dakika Galatasaray Martin Linnes haberleri... Galatasaray'ı Omar Elabdellaoui ile anlaşması sonrası Martin Linnes gemileri yaktı. İşte detaylar...
2 Ağustos 2020 10:07- Son Güncelleme - 2 Ağustos 2020 16:16
Google news abonelik

Galatasaray yönetimi Elabdellaoui ile anlaşınca, Norveç Milli Takımı’nda da mevkidaşı ile rekabet eden Linnes, gemileri yaktı

Sabah'da yer alan habere göre; Galatasaray yeni sezona sağ bekte Martin Linnes-Şener Özbayraklı ikilisi ile girmeyecek. Fenerbahçe'den gelen Şener hayal kırıklığı yarattı ve kadroda düşünülmüyor. 

Linnes'i ilk 11 için yeterli bulmayan sarı-kırmızılılar, Olympiakos'la sözleşmesi sona eren Omar Elabdellaoui ile 2+1 yıllık anlaşmaya vardı. Jimmy Durmaz'ın menajeri Martin Dahlin'in önerdiği Omar, Aslan'ın yeni sağ beki oldu.

Norveçli oyuncu, milli takımdan sonra Galatasaray'da da Linnes'le forma rekabetine girecek. Ancak bu transfere Linnes'in bozulduğu ortaya çıktı. Mariano'nun gidişiyle ilk 11 için kendisini hazırlayan Linnes, Omar Elabdellaoui transferi sonrası ayrılmayı düşünmeye başladı.

1 yıl daha sözleşmesi bulunan ve 1.4 milyon Euro kazanan Norveçli oyuncuyu yönetim kulüp bulması halinde serbest bırakacak.

Bu sezon 46 maça çıkan Norveçli oyuncu Omar 44'üne ilk 11'de başladı.

Sezonun 2. yarısında lisansı çıkarılan Linnes'e ligde sadece 6 maçta ilk 11 şansı verildi.

Kale içinde inanılmaz gol kaçırdı