Martin Skrtel yakın takipte

13 Mayıs 2019 16:36- Son Güncelleme - 13 Mayıs 2019 16:41
Google news abonelik

Spor Toto Süper Lig ekibi Fenerbahçe ile sözleşmesi bitecek olan Martin Skrtel, Avrupa’da birçok kulübün iştahını kabartıyor. Bedelsiz transfer edilme şansı olan Slovak stoper için başta Parma olmak üzere Olympiakos ve Rangers gibi takımlar takipte duruyor.

Sezon sonunda Fenerbahçe ile sözleşmesi sona erecek olan Martin Skrtel, birçok kulübün takibi altında bulunuyor. 34 yaşındaki stoper, sarı-lacivertli kulüple görüşme aşamasında olsa da yeni sözleşme için somut adım atılamadı.

Fenerbahçe ile devam etmesi zor gözüken Skrtel için Yunanistan'dan Olympiakos da takibini başlattı. Yunan ekibi 2 milyon euroluk bir maaş bütçesi ayarlayabilecek durumda. Ancak en ciddi aday İtalya'dan Parma takımı olacak. Parma, Slovak yıldız için ekonomik anlamda da çalışmalar yapıyor.

2+1 yıllık bir anlaşma üzerinde çalışılırken, tecrübeli savunmacı en az 38 yaşına kadar oynamak istiyor. Bunun dışında İskoçya'da Steven Gerrard'ın çalıştırdığı Rangers da Skrtel'i yakından izliyor.

İngiltere'de Premier Lig ve Championship'ten de bazı ekiplerin beklemede olduğu kaydedildi.

Öte yandan Martin Skrtel’in bonservisini alacak olması nedeniyle bedelsiz transfer olma ihtimali de kulüplerin iştahını kabartıyor. (Skorer)

Kevin de Bruyne - En Güzel 5 Gol | Premier League (2017/18 - 2019/20)