Masumlar Apartmanı 24. bölüm fragmanı izle - Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı izle

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi son bölümü izle ve 24. bölümü izle gibi araştırmalar sürerken Masumlar Apartmanı 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı ve Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı izle gibi aramalar artmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı izle, Masumlar Apartmanı full izle ve Youtube Masumlar Apartmanı 24. bölüm fragmanı izle gibi aramalar sürüyor. Masumlar Apartmanı ön izleme ve yeni bölümden ilk sahne yayınlandı mı? İşte tüm detaylar...
23 Şubat 2021 23:18- Son Güncelleme - 23 Şubat 2021 23:21
Google news abonelik

VİDEO FRAGMAN İZLE | TRT 1 üzerinden ekranlara gelen Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde yer alıyor. Masumlar Apartmanı yeni bölüm için tüm detaylara habere devam ederek ulaşabilirsiniz.

Dizinin konusu nedir?

Doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı. Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. 

Masumlar Apartmanı 24. bölüm fragmanı izle

Han, Esra’ya yaptığı açıklamalarla durumu bir kez daha kurtardığını düşünürken, Esra’nın çok daha fazlasını gördüğünden habersizdir. Esra öğrendiklerinin şokuyla ne yapacağını bilmez haldedir. Sonunda İnci’ye anlatır. İnci için durum bu kez sadece bir şüpheden ibaret olmaktan çıkmıştır. Araştırmaya girişir. Naci ise Safiye’ye bu sefer öncekinden çok daha büyük bir sürpriz hazırlar. Ancak işler planladığı gibi gitmez. Artık Naci için gerçeklerle yüzleşme vaktidir. Hikmet’in hastalığı yüzünden yaşadığı kafa karışıklığı, Gülben ve Esat’ı çok zor bir durumda bırakır.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Dizinin oyuncu kadrosunda: Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Metin Coşkun, Esra Ruşan, Atilla Şendil, Emir Özden, Uğur Uzunel ve Gizem Katmer yer alıyor.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!