AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Masumlar Apartmanı 28. bölüm izle FULL HD TEK PARÇA, TRT 1 YouTube

İlk Yayınlanma : 06 Nis 2021 - 19:25 / Son Güncelleme : 06 Nis 2021 - 19:26

Masumlar Apartmanı 28. bölüm izle. TRT 1'in vazgeçilmez yapımlarından biri olan Masumlar Apartmanı, bugün yeni bölümü ile ekranda olacak. Masumlar Apartmanı 28. bölüm izle şeklinde araştırma yapan seyirciler, hafta boyunca diziye dair gelişmeleri takip ediyor. Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı ve Masumlar Apartmanı 28. bölüm izle dahil çoğu detay haberimizde yer alıyor.

Masumlar Apartmanı 28. bölüm izle FULL HD TEK PARÇA, TRT 1 YouTube

Masumlar Apartmanı 28. bölüm izle. Gülseren Budayıcıoğlu'nun senaryosuna sahip olduğu, gerçek hikayeden aktarılan Masumlar Apartmanı dizisi Türkiye'nin gündemine oturdu. TRT 1 ekranlarından yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi, neredeyse salı günlerinde gişe kapatıyor. Bu nedenle izleyiciler, Masumlar Apartmanı 28. bölüm izle, Masumlar Apartmanı canlı izle, Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı izle gibi araştırmalar yapıyor. Peki, Masumlar Apartmanı TRT 1 canlı izlemek isteyen seyirciler ne yapmalı? Cevabı haberimizde.
 

Masumlar Apartmanı 28. bölüm özeti

İnci henüz Han’ın psikiyatristin odasında attığı kahkahaların etkisinden kurtulamamışken, Han’ın rahat tavırları karşısında daha da endişelenir. Gülben, öğlen uykusunda yine altına kaçırır ama bu kez radikal bir karar alır. Bu karar sadece Gülben’i değil, evdeki tüm dengeyi sarsar. Safiye, Gülben’i kararından döndürmeye çalışırken Han ve İnci gelir. Neriman’ın odasında kilitli olduğunu öğrenmeleri, büyük bir krizin başlangıcı olur. Evde herkesin arası gerginken Neriman’ın beklenmedik planını devreye sokması ise daha büyük sorunları beraberinde getirir.

Masumlar Apartmanı 28. bölüm fragmanı

 

Masumlar Apartmanı oyuncuları

HAN: Birkan Sokullu
İNCİ: Farah Zeynep Abdullah
SAFİYE: Ezgi Mola
GÜLBEN: Merve Dizdar
UYGAR: Alper Saldıran
HİKMET: Metin Çoşkun