AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Masumlar Apartmanı 28. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD TRT 1 YouTube

İlk Yayınlanma : 30 Mar 2021 - 13:48 / Son Güncelleme : 30 Mar 2021 - 13:58

Masumlar Apartmanı 28. bölüm izle. Dizinin yeni bölümünde Han, sevmediği bir kişinin yatağına ölü fare koymakla tehdit eder. Çocukluğunda yaşadığı travmatik bir olayı unutamayan Han, Kazan Dairesi'ne bu kez asık suratla değil; güle oynaya girer. Öte yandan, İnci; Han'ın gerçek yüzünü öğrenmek üzeredir. Dizinin yeni bölümünü kaçırmak istemeyen seyirciler şimdiden Masumlar Apartmanı 28. bölüm izle gibi aramalar yapıyor. Peki, Masumlar Apartmanı dizisi hangi kanalda, saat kaçta yayınlanıyor?

Masumlar Apartmanı 28. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD TRT 1 YouTube

Masumlar Apartmanı 28. bölüm izle. Her salı günü TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi, yüzbinlerce kişiyi etkisi altına almayı başaracak derecede ilgi çekici bir senaryoya ve hikayeye sahip. TRT 1 ekranlarından yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi, neredeyse salı günlerinde gişe kapatıyor. Bu nedenle izleyiciler, Masumlar Apartmanı 28. bölüm izle, Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle, Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı izle gibi araştırmalar yapıyor. Peki, Masumlar Apartmanı dizisi hangi kanalda ve saat kaçta? Cevabı haberimizde.

Masumlar Apartmanı 28. bölüm ÖZETİ 

İnci henüz Han’ın psikiyatristin odasında attığı kahkahaların etkisinden kurtulamamışken, Han’ın rahat tavırları karşısında daha da endişelenir. Gülben, öğlen uykusunda yine altına kaçırır ama bu kez radikal bir karar alır. Bu karar sadece Gülben’i değil, evdeki tüm dengeyi sarsar. Safiye, Gülben’i kararından döndürmeye çalışırken Han ve İnci gelir. Neriman’ın odasında kilitli olduğunu öğrenmeleri, büyük bir krizin başlangıcı olur. Evde herkesin arası gerginken Neriman’ın beklenmedik planını devreye sokması ise daha büyük sorunları beraberinde getirir.

Masumlar Apartmanı hangi kanalda, saat kaçta?

Gülseren Budayıcıoğlu'nun hikayesine sahip olduğu, Masumlar Apartmanı dizisi her Salı günü saat 20:00'de TRT 1 ekranlarından naklen yayınlanmaktadır. İlk 1 saatte bir önceki bölümden kesitler paylaşılırken 1 saat içinde yeni bölüm paylaşılıyor. 

Masumlar Apartmanı 28. bölüm fragmanı 

 

Masumlar Apartmanı oyuncuları

HAN: Birkan Sokullu
İNCİ: Farah Zeynep Abdullah
SAFİYE: Ezgi Mola
GÜLBEN: Merve Dizdar
UYGAR: Alper Saldıran
HİKMET: Metin Çoşkun

Masumlar Apartmanı önceki bölüm TEK PARÇA FULL HD