AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Masumlar Apartmanı 29. bölüm fragmanı izle, YouTube TRT 1

İlk Yayınlanma : 06 Nis 2021 - 19:37 / Son Güncelleme : 06 Nis 2021 - 19:39

Masumlar Apartmanı 29. bölüm fragmanı izle. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı ve Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı izle gibi aramalar artmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı ön izleme ve yeni bölümden ilk sahne yayınlandı mı? İşte tüm detaylar...

Masumlar Apartmanı 29. bölüm fragmanı izle, YouTube TRT 1

Masumlar Apartmanı 29. bölüm fragmanı izle. Her salı günü TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi, yüzbinlerce kişiyi etkisi altına almayı başaracak derecede ilgi çekici bir senaryoya ve hikayeye sahip. Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı izle. Bu nedenle, dizi biter bitmez dizinin sıkı takipçileri yeni bölüm fragmanını araştırmaya başlıyor. Yani, Masumlar Apartmanı yeni bölümden hemen sonra izleyiciler Masumlar Apartmanı 29. bölüme yöneldi. Bundan ötürü, Masumlar Apartmanı 29. bölüm fragmanı izle, Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı izle gibi araştırmalar yapılıyor. Peki, Masumlar Apartmanı son bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı fragmanı ne zaman yayınlanıyor?

Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölüm fragmanı genellikle çarşamba veya perşembe günleri yayınlanmaktadır. Yani, dizinin yeni bölümünden bir gün veya iki gün sonra olacak şekilde. 

Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı

 

Masumlar Apartmanı yeni bölüm özeti

İnci henüz Han’ın psikiyatristin odasında attığı kahkahaların etkisinden kurtulamamışken, Han’ın rahat tavırları karşısında daha da endişelenir. Gülben, öğlen uykusunda yine altına kaçırır ama bu kez radikal bir karar alır. Bu karar sadece Gülben’i değil, evdeki tüm dengeyi sarsar. Safiye, Gülben’i kararından döndürmeye çalışırken Han ve İnci gelir. Neriman’ın odasında kilitli olduğunu öğrenmeleri, büyük bir krizin başlangıcı olur. Evde herkesin arası gerginken Neriman’ın beklenmedik planını devreye sokması ise daha büyük sorunları beraberinde getirir.