AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Masumlar Apartmanı 37. Bölüm İzle Sezon Finali TRT 1 YouTube

Ramazan Dengiz
İlk Yayınlanma : 08 Haz 2021 - 16:42 / Son Güncelleme : 08 Haz 2021 - 16:50

TRT 1'in sevilen yapımı Masumlar Apartmanı, bugün 37. bölümü ile sezon finaline gidiyor. Peki, Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü nasıl izlenir?

Masumlar Apartmanı 37. Bölüm İzle Sezon Finali TRT 1 YouTube

Ekranların sevilen yapımı Masumlar Apartmanı dizisi bugün sezon finaline gidiyor. Her hafta milyonlarca kişinin takip ettiği dizinin 37. bölümü de haliyle merak edilenler arasında. Yeni bölümde Safiye ve biricik aşkı ayrılık gerçeği ile yüzleşir. Diğer yandan, ev halkı arasında da tartışmalar yaşanır. Peki, Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü nasıl izlenir? Masumlar Apartmanı 37. bölüm canlı izle aramaları artışa geçmiş durumda.

Masumlar Apartmanı 37. Bölüm İzle

TRT 1 dizisinin yeni yapımlarından Masumlar Apartmanı, bugün 37. bölümü ile sezon finaline gidecek. Bu nedenle, Masumlar Apartmanı 37. bölüm izle aramaları yapılıyor. Dizinin yeni bölümünde Safiye belirleyici rol oynarken, İnci; evden ayrılmayı düşünmeye başlar. Peki, Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü; yani 37. bölümü nasıl izlenir? İşte cevabı.

Masumlar Apartmanı Sezon Finali Nasıl İzlenir?

Masumlar Apartmanı dizisinin sezon finalini anında takip edebilmek için TRT 1'i seyretmeniz gerekiyor. TRT 1'i TURKSAT uyduları aracılığıyla, karasal yayınla veya internet üzerinden izleyebilirsiniz. Bu akşam, Masumlar Apartmanı sezon finali yayında olacak. Peki, Masumlar Apartmanı ne zaman başlıyor?

Masumlar Apartmanı Ne Zaman Başlayacak?

Masumlar Apartmanı dizisinin 37. bölümü 8 Haziran Salı günü saat 20.00'de TRT 1 kanalında yayınlanacaktır. 

Yeni Bölüm Özeti

Safiye ve Gülben ciddi boyutta takıntılara sahip iki kardeştir. Evde pamuk ipliğine bağlı bir düzenleri vardır. Erkek kardeşleri Han olmadığında her şey birbirine girmektedir. Han her zamanki gibi o gece de isten çıkıp bir an önce eve girmek ister. Aksi halde evde kriz çıkacaktır. Aniden karşısına çıkan İnci yüzünden kaza yapar ve hastanelik olur.

 

Kendini suçlu hisseden İnci ise, yanında kalacak kimsesi olmayan Han’a refakat eder. Vakit ilerledikçe birbirlerinden etkilenmeye başlarlar. Ancak ikisi de adım atacak cesareti bulamaz. Olaylı geçen hastane gecesinden sonra Han ve İnci, bir daha görüşmeyeceklerinden emin şekilde vedalaşır. Ancak sonraki karşılaşmaları, sadece onların değil, ailelerinin de hayatını sonsuza kadar değiştirecektir.

Sezon Finali Fragmanı (2)