AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Masumlar Apartmanı 42. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD TRT 1 YouTube

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 12 Eki 2021 - 18:10 / Son Güncelleme : 12 Eki 2021 - 18:25

Masumlar Apartmanı 42. bölüm izle - TRT 1 üzerinden ekranalra gelen Masumlar Apartmanı dizis bu hafta herkesi meraklandırmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle ve son bölüm izle gibi aramalar artmaya başladı. İşte yeni bölüme dair tüm detaylar...

Masumlar Apartmanı 42. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD TRT 1 YouTube

Masumlar Apartmanı 42. bölüm izle. Her salı günü TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi, yüzbinlerce kişiyi etkisi altına almayı başaracak derecede ilgi çekici bir senaryoya ve hikayeye sahip. TRT 1 ekranlarından yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi, neredeyse salı günlerinde gişe kapatıyor. Bu nedenle izleyiciler, Masumlar Apartmanı 42. bölüm izle, Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle, Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı izle gibi araştırmalar yapıyor. Peki, Masumlar Apartmanı dizisi hangi kanalda ve saat kaçta? Cevabı haberimizde.
 

MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Safiye ve Gülben ciddi boyutta takıntılara sahip iki kardeştir. Evde pamuk ipliğine bağlı bir düzenleri vardır. Erkek kardeşleri Han olmadığında her şey birbirine girmektedir. Han her zamanki gibi o gece de isten çıkıp bir an önce eve girmek ister. Aksi halde evde kriz çıkacaktır. Aniden karşısına çıkan İnci yüzünden kaza yapar ve hastanelik olur. Kendini suçlu hisseden İnci ise, yanında kalacak kimsesi olmayan Han’a refakat eder. Vakit ilerledikçe birbirlerinden etkilenmeye başlarlar. Ancak ikisi de adım atacak cesareti bulamaz. Olaylı geçen hastane gecesinden sonra Han ve İnci, bir daha görüşmeyeceklerinden emin şekilde vedalaşır. Ancak sonraki karşılaşmaları, sadece onların değil, ailelerinin de hayatını sonsuza kadar değiştirecektir.

Masumlar Apartmanı oyuncuları


HAN: Birkan Sokullu
İNCİ: Farah Zeynep Abdullah
SAFİYE: Ezgi Mola
GÜLBEN: Merve Dizdar
UYGAR: Alper Saldıran
HİKMET: Metin Çoşkun