Maurizio Gherardini ile 2 yıl daha

Fenerbahçe Beko'da genel menajer Maurizio Gherardini'nin sözleşmesi 2 yıl daha uzatıldı.
29 Haziran 2020 13:01- Son Güncelleme - 29 Haziran 2020 13:01
Google news abonelik

Fenerbahçe Beko, yeni sezon planlamaları kapsamında, 2014 yılından bu yana genel menajerlik görevini üstlenen Maurizio Gherardini’yle, sözleşmesinin iki sezon daha uzatılması konusunda anlaşmaya vardı.

Fenerbahçe'den yapılan açıklamada, "Fenerbahçe Beko’nun uzun süredir koruduğu istikrarın parke dışındaki mimarlarından olan ve 2017 yılında EuroLeague tarafından 'Yılın Yöneticisi' seçilen Maurizio Gherardini, yeni sezonda da büyük başarılar için yola çıkacak olan takımımızda genel menajerlik görevini üstlenmeye devam edecektir" ifadelerine yer verildi.

Genel menajer Maurizio Gherardini, 2013-2014 sezonunda koç Obradovic ile birlikte göreve başlamıştı.

"Yeni meydan okumaya ve maceraya hazır olmalıyız"

Deneyimli spor adamı sarı lacivertli takımın resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, Fenerbahçe ailesinin bir parçası olmaya devam ettiği için heyecanlı olduğunu söyledi.

Maurizio Gherardini yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe Ailesi’nin bir parçası olmaya devam edebilmekten ötürü son derece heyecanlıyım. Bunun için Başkanımız Ali Koç’a, Başkan Vekilimiz Semih Özsoy’a ve tüm yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. Zeljko Obradovic önderliğinde geçen harika yedi sezonun ardından, şimdi yeni bir sayfa açıyoruz. Hepimiz bu yeni meydan okumaya ve maceraya hazır olmalıyız. Umarım taraftarlarımız, geçmişte olduğu gibi her zaman bizim arkamızda yer alır. Onların desteğine her zaman olduğundan daha fazla ihtiyacımız olacak ve bu desteği hak etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız" ifadelerini kullandı.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.