Galatasaraylı futbolcu Mauro Icardi ile Wanda Nara ayrılıyor mu?

19.09.2022 - 23:24 | Son Güncellenme: 19.09.2022 - 23:44

Paris Saint Germain'den Galatasaray'a transfer olan ünlü oyuncu Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara ile ayrılacağı konusunda Nara'nın kardeşinden açıklama geldi

Abone Ol
Okuma süresi: 1dk

Galatasaray taraftarının Konyaspor maçında ilk kez izlediği ünlü yıldız Mauro Icardi'nin evlliliği konusunda haberler gündeme geliyor. Şarkıcı L-Gante ile Icardi'nin eşi Wanda Nara arasında yakınlaşma olduğu haberlerine Wanda'nın kardeşi  Zaira Nara cevap verdi.

Zaira Nara'dan iddialara yanıt

Şarkıcı L-Gante ile Wanda Nara arasında böyle bir ilişki olmadığını söyleyen Zaira Nara, "Erkeklerden bahsetmeyi bırakın. Müziği seviyoruz. Wanda ile L-Gante'nin müziğiyle dans etmeyi seviyoruz. Hepsi bu. Wanda, Icardi'den ayrıldı mı? Hayır. Ablamın özel hayatı hakkında konuşmak istemiyorum" dedi.

İlgini Çekebilir
Galatasaray hazırlık maçı yapacağı takımı açıkladı
Habere Git

Aylık harcamaları çok fazla

Öte yandan Arjantin basınında Mauro Icardi Wanda Nara çiftinin ayda yaklaşık yarım milyon harcamaya alışmış olduğu yazıldı. Arjantinli gazeteci Augusto Tartufoli "Wanda Nara, Paris'te yaşamak için ayda yaklaşık 400 ila 500 bin Euro arasında bir para harcadı. Çok para!" ifadelerini kullandı. 

Senin için hazırladığımız haberler