AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Mauro Icardi, Wanda Nara'yı aldattı mı? 'Bir aileyi mahvettin'

Ajansspor Editör
Deniz ŞEN
İlk Yayınlanma : 17 Eki 2021 - 12:55 / Son Güncelleme : 27 Eki 2021 - 16:29

Son dakika magazin haberleri... Wanda Nara ve Mauro Icardi ayrıldı mı? Wanda Nara'nın sosyal medya paylaşımları büyük ses getirdi. işte detaylar...

AJANSSPOR - HABER

Yıllar önce olaylı bir şekilde ilişkilerine başlayan Wanda Nara ve Mauro Icardi çifti, şimdi ayrılığın eşiğine geldi! Wanda Nara, sosyal medya paylaşımlarında Icardi'ye adeta ateş püskürdü.

Wanda Nara, Icardi'den ayrıldı

Fransız basınında aktarılan haberlerde, Icardi'nin Wanda Nara'yı yakın arkadaşı China Suarez ile aldattığı öne sürüldü. Nara da bu gelişme sonrası Icardi'den ayrıldı. 

Nara'dan öfke dolu paylaşım

Wanda Nara, bu yaşananların ardından sosyal medyada paylaşımda bulundu. Icardi'yi takip listesinden çıkaran ve birlikte olduğu fotoğrafları kaldıran Nara yaptığı paylaşımda ise ''Bir sürtük için aileni bıraktın" ifadelerini kullandı.


Antrenmana çıkmadı

Öte yandan Arjantinli yıldızı, ailevi sebepler gerekçesiyle bugün PSG idmanına çıkmadığı öğrenildi. 

Icardi için Maxi Lopez'den ayrılmıştı

Wanda Nara, 2008-2013 yılları arasında Maxi Lopez ile evliydi. Lopez ve Icardi o dönem Sampdoria'da futbol oynuyordu. Nara ve Icardi birlikteliğinin ardından Nara, Lopez'den ayrıldı ve 2014 yılında Mauro Icardi ile evlendi.

Wanda Nara: Mauro bana hiç kimsenin yazmadığı bir mektup yazdı

Wanda Nara, tüm bu yaşananların ardından bir paylaşımda bulundu ve Mauro Icardı'yi affettiğini açıkladı. Nara, yaptığı paylaşımda ''Olanlardan sonra çok yaralandım, avukat'a gittik, boşanma davası açtık, Mauro tüm koşulları kabul etti ama ertesi gün bana hiç kimsenin yazmadığı bir mektup yazdı; 'Sana her şeyimi verdim, keşke mutlu olabilseydin çünkü bu beni mutlu ederdi." dedi.