Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara'yı kızdıran soru!

İsa Kethüda
11.09.2023 - 08:44 | Son Güncellenme: 11.09.2023 - 08:50

Galatasaray'ın Arjantinli süperstarı Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara, sosyal medyada hastalığıyla ilgili bir soru soran kullanıcıya sert tepki gösterdi.

Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara'yı kızdıran soru!

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'da forma giyen Mauro Icardi'nin eşi olan Arjantinli model Wanda Nara'nın, hastalığı ile ilgili yorum yapan bir kullanıcıya verdiği cevapla gündem oldu. 

"Hastalığınız hakkında neden yalan söylediniz?"

Fanatik'te yer alan habere göre; sosyal medyada bir kullanıcı, Wanda Nara'ya "Hastalığınız hakkında neden yalan söylediniz?" diye bir yorumda bulundu.

"Ne kadar alçakça!"

Nara ise gelen bu yoruma, "Neyse ki sayıları az ama ortada spekülasyonlar var. Birilerinin benim bile bilmediğim bir şeyi sorgulaması ya da yargılaması ne kadar alçakça. 

İlgini Çekebilir
Fenerbahçe'de bir oyuncuyla yollar ayrılıyor!
Habere Git

"Birçok insan nasıl olduğumu bilmek istiyor"

Bu onların açığa çıkardığı ve benim tarafımdan değil ama kamuyouna açıklanan kişisel bir durum. Birçok insan beni iyi görmek ve ne olduğunu ve nasıl olduğumu bilmek istiyor. Bir gün bunu anlatacağım" cevabını verdi.

Başka bir kullanıcı ise, Wanda Nara'dan yaşadıklarını ve hastalığıyla ilgili insanlara yardımcı olması çağrısında bulundu. 

"Asla bir sağlık sorunuyla oynamam!"

Wanda Nara, bu yoruma ise, "İnsanlar sizi yargılıyor. Şu anda bunu kendime saklamayı tercih ediyorum. Daha güçlü olduğumda anlatacağım. Asla bir sağlık sorunuyla oynamam!" diye karşılık verdi.

İlgini Çekebilir
Nicolas Pepe'ye Trabzon'da coşkulu karşılama!
Habere Git

"Bana hiçbir şey söylemediler"

Tatil yaptıkları sırada eşi Wanda Nara’nın şiddetli karın ağrısıyla hastaneye kaldırılması ise endişe yaratmıştı. Sorunun ne olduğunun tespit edilmesi için kan testleri yapıldı.

Wanda Nara, Mauro Icardi ve çocuklarının yaşadığı şoku şu sözlerle anlattı:

"Herkes bunun hakkında medyada konuşurken çocuklarım ağlıyordu. Her şeyin yıkıldığını hissettim. Ailem yıkılmıştı. Mauro kariyerini bitirmek istedi. Zaira tatilden döndü. Annem hep ağlıyordu. Güçlü oldum ve herkese iyi olduğumu hissettirdim, çünkü her şey dağılıyordu. Herkes şoktaydı. Şoktaydı ve dağılıyordu. Anlayabildiğim zaman, belki halka da hastalığımı anlatabilirim. Doktorların şüpheleri vardı. Altı farklı hastalık olabilir. Bana hiçbir şey söylemediler çünkü tam olarak emin değiller. Biyopsi yaptırdım ve bu 15-20 gün sürdü. Sonra doğrulandı. Biyopsi sürecim devam ederken ben hastalığımı televizyondan öğrendim"

"Hastalığımı yüzde 100 teyit edemediler"

Hastanede yaşadıklarını aktaran Wanda Nara, "Bana söylesinler diye yer gök oynadı. İlk anda hemşireler ağlayarak geldiler ve bana sarıldılar. Mauro'ya 'Öleceğim ve bana söylemeyecekler' dedim. Doktorlara, 'TV'de hastalığımı söylüyorlar' dedim. Henüz bilmiyordu. Orada 5 test daha yaptırdı ama hastalığımı yüzde 100 teyit edemediler. Bu yüzden verdikleri ilaçlarda hata yapmamak için mümkün olduğunca doğru bir şekilde hastalığı tespit etmek istiyorlar" diye konuştu.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler