Kylian Mbappe'den Real Madrid açıklaması

Feride Kara
23.05.2022 - 18:03 | Son Güncellenme: 23.05.2022 - 18:12

Paris Saint Germain, Kylian Mbappe ile 3 yıllık yeni sözleşme imzalarken oyuncu Nasır el-Halifi ile basın toplantısında Real Madrid açıklamasında bulundu

Paris Saint German Başkanı Nasır el-Halifi ve takımı ile yeni sözleşmeye imza atan Kylian Mbappe basın toplantısında konuştu. 

Real Madrid taraftarlarına mesaj

Real Madrid mi PSG mi derken Paris'te kalan Mbappe imza töreninde Real Madrid ile ilgili konuştu. Kylian Mbappe, "Real Madrid ve Florentino Perez'e saygım var. Benim için her şeyi yaptılar ve beni çok mutlu etmeye çalıştılar. Bu yüzden onu bizzat aramak durumundaydım, kendisiyle yakın bir ilişkimiz var. Real Madrid taraftarlarına, beni her zaman kendilerinden biri olarak gördükleri için teşekkür etmek istiyorum. Real Madrid'e hayır demedim Paris Saint Germain'e evet dedim.

İlgini Çekebilir
Kylian Mbappe'den Paris ile Madrid'i birbirine düşüren imza
Habere Git

Bizim Mbappe'miz var

Umarım ülkemde kalmak istememi anlayışla karşılarlar. Herhangi bir futbolcu için Real Madrid'de ve PSG'de oynamak bir onur. PSG ya da Real Madrid, bu kulüplerin kimseyi ikna etmesine gerek yok." diyerek sözlerini noktaladı. PSG Başkanı Nasser El-Khelaifi ise "Bizim Mbappe'miz var ve bizimle kalıyor. Başka bir şeyi umursamıyorum." dedi.

Rekor ücret iddiası

Real Madrid'e gitmek yerine Paris'te kalan 23 yaşındaki Fransız yıldızın PSG'den yıllık bonuslarla beraber 100 milyon euro kazanacağı yazıldı. Öte yandan PSG, takımda tutmak için büyük çaba sarf ettiği Mbappe'ye 300 milyon euro imza parası ödeyeceği iddia edildi.

 

Senin için hazırladığımız haberler