AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Mecnun Otyakmaz: ''Kalecimize bile oyuncu forması yaptırmıştık''

İlk Yayınlanma : 29 Nis 2021 - 19:01 / Son Güncelleme : 29 Nis 2021 - 19:04

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, Süper Lig'de Yeni Malatya'yı mağlup ettikleri maçın ardından açıklamalar yaptı. Otyakmaz neler dedi? İşte detaylar...

Mecnun Otyakmaz: ''Kalecimize bile oyuncu forması yaptırmıştık''

AJANSSPOR - HABER

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, Yeni Malatyaspor’u 1-0 yendikleri müsabakanın ardından stadyum çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

Otyakmaz, ''Bugün maçı çok istediğimizi gösterdik. Hem takımımızı hem de Felix’i ayrıca kutluyorum ve tebrik ediyorum. Şimdi önümüzde 5.’lik hedefi var, onun için de gerekli mücadeleyi veriyoruz'' dedi. 

Otyakmaz'dan takıma ve Felix'e övgü

Takımı tebrik eden Otyakmaz, galibiyet golünün Felix'ten gelmesinin kendisini mutlu ettiğini söyledi: 

''Bugün bizim için 5. olma yolunda çok önemli bir karşılaşmaydı. Yine Malatyaspor için de düşme kalma mücadelesinde önemli bir virajdı. Son tercihlerimizde biraz daha akıllı olabilseydik maçı çok önceden koparmış olacaktık ama yine son dakikalarda gelen ve bütün yıl çok az faydalanabildiğimiz Jorge Felix’ten gelmesi yine bizim ayrıca bir mutluluk oldu. Hem takımımızı hem de Felix’i ayrıca kutluyorum ve tebrik ediyorum. ''

'Bu süreç böyle olmasaydı daha iyi olabilirdi...'

Koronavirüs geçiren futbolcuların bu sezon takımı etkilediğindne dert yanan Sivasspor başkanı, ''Pandemi meselesi bizi çok yıprattı. Kalecimize bile oyuncu forması yaptırmıştık. O durumlardan bu durumlara geldik. Bu süreç böyle olmasaydı daha iyi olabilirdi. Şimdi önümüzde 5.’lik hedefi var, onun için de gerekli mücadeleyi veriyoruz'' diye konuştu.