• Diğerleri

Mehmet Ali Erbil sağlık durumu nasıl?

Mehmet Ali Erbil vasiyetini hazırlattığı ortaya çıkmasının ardından hayranları tarafından merak konusu oldu. Peki, Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu nasıl? İşte son dakika magazin haberleri
19 Ocak 2020 14:52- Son Güncelleme - 19 Ocak 2020 14:52
Google news abonelik
Mehmet Ali Erbil sağlık durumu nasıl?

Mehmet Ali Erbil son sağlık durumu vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Türkiye'de ilk defa kaçış sendromu hastalığına yakalanan Mehmet Ali Erbil'in yoğun bakımda tedavisi devam ediyor. Öte yandan ünlü şovmenin vasiyetini hazırlattığı ortaya çıktı. İşte, Mehmet Ali Erbil'den son dakika haberleri...

MEHMET ALİ ERBİL SAĞLIK DURUMU NASIL?

Kaçış Sendromu hastalığı nedeniyle 234 gün yağın bakımda yatan ve taburcu olduktan sonra da üç kez hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil'in yoğun bakımda tedavisi devam ediyor.


MEHMET ALİ ERBİL SON DAKİKA HABERLERİ

Abisinin sağlık durumunu yakından takip eden Prof. Dr. Yeşim Erbil, abisinin sağlık durumu hakkında Instagram hesabından paylaşım yaparak şunları söyledi: "Abimin durumunu merak ediyorsunuz haklı olarak. Aslında bilgileri saklamıyoruz sadece iki ileri bir geri giden bir süreç olduğu için anlık duyuru yapmadık. 16 aydır ağır bir hastane süreci. Taburcu olsa da ayaktan takibi hep devam etti. 20 yıldır mevcut kaçak sendromu ve düşme ile başlayan olaylar vücudunu çok yıprattı."

"DUA EDECEĞİZ"

Bir gün bile ne olacak böyle demedi. Şu an yoğun bakımda. Son olay ağır bir kaçış sendromu ile ilgili. Yıpranan organlar daha fazla etkileniyor bu nedenle de hassas bir tedavi gerektiği için yoğun bakımda. Kronik hastalıklarla baş etmek çok zordur. Ne zaman ne gelişeceğini bilemezsiniz. 2+2=4 değildir. Tedavisi sürecek, bekleyeceğiz her zaman yaptığımız gibi dua edeceğiz. Benim başından beri söylediğim şey şudur. Tüm hastalar için Allah en hayırlısını versin. Biz doktor olarak bilimin ışığında ne gerekiyorsa yaparız. Yaşam böyle bir şey hep mutlu hep sağlıklı hep moralli hep enerjik hep refahtan ibaret değil."

Penaltı kurtardı sonra... İşte ayarsız kaleci!