• Diğerleri

Mehmet Ali Erbil'e ne oldu?

Ünlü isim Mehmet Ali Erbil son durumu hakkında merak edilenleri haberimizde sizler için derledik. Bir kaç ay önce uzun süre yoğun bakımda kalan Mehmet Ali Erbil'den kötü haber geldi. Erbil fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Peki Mehmet Ali Erbil son durumu, Mehmet Ali Erbil'e ne oldu? Mehmet Ali Erbil'in hastalığı nedir? İşte Mehmet Ali Erbil'in hastalığı ve Mehmet Ali Erbil son durumu
12 Ocak 2020 20:09- Son Güncelleme - 12 Ocak 2020 20:09
Google news abonelik
Mehmet Ali Erbil'e ne oldu?

Geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda yeni yılda "Önce sağlık sonra neşe, mutluluk en son da para diliyorum" açıklamalarını yapan şovmen Mehmet Ali Erbil'den sevenlerine kötü haber geldi. Erbil, tekrar fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Peki Mehmet Ali Erbil son durumu, Mehmet Ali Erbil'e ne oldu? Mehmet Ali Erbil'in hastalığı nedir? İşte Mehmet Ali Erbil'in hastalığı ve Mehmet Ali Erbil son durumu

Evinde talihsiz bir kaza sonucu düşerek kaburgasını kıran, akabinde kaçış sendromu hastalığına tekrar yakalanan Mehmet Ali Erbil, yeniden hastanelik oldu. Snob Magazin'in özel haberine göre; Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil fenalaşarak Maslak'ta özel bir hastanede yoğun bakıma kaldırıldı.Salı günü gece fenalaşarak hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil'in 4 gündür yoğun bakımda yaşam mücadelesi verdiği ortaya çıktı.Öte yandan geçtiğimiz günlerde Kanal D 2. sayfa programına açıklamalar yapan ünlü şovmen 2020 yılına dair önce sağlık, neşe, en son para diliyorum açıklamalarını yapmıştı.

Yoğun bakıma kaldırılan Mehmet Ali Erbil'in kardeşinden ilk açıklama: Dua edeceğiz

Evinin banyosunda düştükten sonra yıllardır mücadele ettiği kaçış sendromu hastalığı nükseden Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde yeniden hastaneye kaldırıldı. Tedavisine yoğun bakımda devam edilen abisinin sağlık durumu hakkında konuşan Prof. Dr. Yeşim Erbil, herkesten dua istedi.

"VÜCUDU ÇOK YIPRANDI"
Abisinin sağlık durumunu yakından takip eden Prof. Dr. Yeşim Erbil, abisinin sağlık durumu hakkında Instagram hesabından paylaşım yaparak şunları söyledi: "Abimin durumunu merak ediyorsunuz haklı olarak. Aslında bilgileri saklamıyoruz sadece iki ileri bir geri giden bir süreç olduğu için anlık duyuru yapmadık. 16 aydır ağır bir hastane süreci. Taburcu olsa da ayaktan takibi hep devam etti. 20 yıldır mevcut kaçak sendromu ve düşme ile başlayan olaylar vücudunu çok yıprattı."

"DUA EDECEĞİZ"
Bir gün bile ne olacak böyle demedi. Şu an yoğun bakımda. Son olay ağır bir kaçış sendromu ile ilgili. Yıpranan organlar daha fazla etkileniyor bu nedenle de hassas bir tedavi gerektiği için yoğun bakımda. Kronik hastalıklarla baş etmek çok zordur. Ne zaman ne gelişeceğini bilemezsiniz. 2+2=4 değildir. Tedavisi sürecek, bekleyeceğiz her zaman yaptığımız gibi dua edeceğiz. Benim başından beri söylediğim şey şudur. Tüm hastalar için Allah en hayırlısını versin. Biz doktor olarak bilimin ışığında ne gerekiyorsa yaparız. Yaşam böyle bir şey hep mutlu hep sağlıklı hep moralli hep enerjik hep refahtan ibaret değil. İyi pazarlar."

 

Biri trivela mı dedi? İşte o mükemmel gol!