Mehmet Aytekin: Bizden memnun olmayan gelsin, kulübü devredelim

19 Ağustos 2018 20:36- Son Güncelleme - 19 Ağustos 2018 20:36
Google news abonelik
Mehmet Aytekin: Bizden memnun olmayan gelsin, kulübü devredelim

Kardemir Karabükspor'un başkanı Mehmet Aytekin, içinde bulunulan mali sıkıntılardan çıkabilmek için destek çağrısında bulundu. Aytekin, sorunları bir an önce çözmeleri gerektiğini vurguladı.

“Destek alamadığımız için altyapı oyuncularıyla mücadele etmek zorundayız”

Yönetim olarak ellerinden geleni yaptıklarını ancak bir noktada tıkandıklarını belirten Aytekin, "Biliyorsunuz, kulübün geçmiş yönetimlerden kalan borçları var. Bu borçları ödemediğimiz taktirde, yeni oluşturduğumuz takıma lisans alamıyoruz. Bizim elimizdeki imkanlar belli. Kimse destek olmuyor. Maalesef destek alamadığımız için, alt yapı oyuncularıyla mücadele etmek zorunda kalıyoruz." diye konuştu.

“Yönetimden memnun olmayan varsa gelsin kulübü devredelim”

Aytekin, ilk hafta sahalarında Adana Demirspor'a, ikinci haftada da deplasmanda Hatayspor'a yenildiklerini aktararak, şöyle konuştu:

"Çocuklarımız aslanlar gibi yüreklerini sahaya koyup, mücadele ediyor ancak yeterli gelmiyor. Görüştüğümüz iş adamlarımız var. İnşallah bir çözüm bulunacak. Kardemir Karabükspor'u seven herkesi desteğe bekliyoruz. Bizden memnun olmayan, benden ve yönetimimden memnun olmayan varsa da gelsin biz hemen devredelim kulübü."