AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Mehmet Demirkol: 'Ersin, kedi kaleci değil'

İlk Yayınlanma : 07 Tem 2020 - 16:26 / Son Güncelleme : 07 Tem 2020 - 16:56

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Fenerbahçe Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor ve Başakşehir'e dair açıklamalarda bulundu. Demirkol, Bein Manşet programında konuştu ve spor gündemini değerlendirdi. İşte tüm detaylar...

Mehmet Demirkol: 'Ersin, kedi kaleci değil'

Ünlü spor yorumcusu Mehmet DemirkolbeIN Manşet programında spor gündemine dair açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ın yediği ilk gol

Buradaki hatanın büyüğü, bana göre Gökhan'da. En tecrübeli olanda. Yapıyor işte, o da hata yapıyor. Bu öğrenilecek, hayat boyunca öğrenmeye devam edeceksin. Ersin, kedi kaleci değil. Çevik olmadığı kesin. Çok çevik olması gerekiyor mu? Onu bilmiyorum. Rıdvan'ı önümüzdeki sezon direkt 11 düşünebilirsin ama kaleci olarak Ersin için, 'Biraz pişsin, ben oraya birini bulayım.' diyebilirsin. Sadece gençler değil, herkes hata yapıyor. Vida yapmıyor mu? Karius yapmadı mı? 1.5 senede 2 top tuttu. Tuttuğu zaman, 'Bunu nasıl tuttu?' diyebileceğin 2 topu var.

Dün Lung çok iyi oynadı değil mi? 1 tane çıkmaz top yok gelenlerden. 'Bu adam da bunu nasıl çıkardı?' diyebileceğin pozisyon yok.  Vuramadın abi, çerçevenin önünde vuramadın yani.

Hasan Ali Kaldırım yorumu

Hasan Ali Kaldırım'ı değerlendirirken şu soruyu sorarım, 'Hasan Ali, bugünkü performansıyla Göztepe'de, Gençlerbirliği'nde oynasa gider alır mısın?' Soru, budur. 'Evet.' diyorsan, devam et. 'Hayır.' diyorsan, başka birisi gelsin, şansını denesin. Fenerbahçe'de Hasan Ali Kaldırım tartışması var. Hasan Ali Kaldırım, Fenerbahçe'de oynar mı? Oynar, iyi takımda sırıtmaz da. Ancak standardın Hasan Ali Kaldırım'sa, insanlar itiraz edebilirler. 'Fenerbahçe'nin ortalaması Hasan Ali Kaldırım olmaz.' diyebilirler.